No farsa "Latvijas Princese" atbrīvo Montu

Trešajā šova "Latvijas Princese" sērijā meitenēm bija jāpārliecina skatītāji par savu erudīciju. Potenciālās titula "Latvijas Princese" ieguvējas devās uz augstskolu, lai reālu studentu priekšā lasītu lekcijas par sev tuvu tēmu.

No farsa "Latvijas Princese" atbrīvo Montu
Komentāri[194] Bilžu galerija[9] 14.09.2008 22:19

50 % "reālo" studentu nez kāpēc sastādīja LNT darbinieki un paziņas.  Pat "Princešu" projekta darbiniece Zita iejutās "studenta" lomā un uzdeva "erudītus" jautājumus. Kopumā tas viss atgādināja lētu farsu, kur meitenes lasīja (labākajā gadījumā - spēja izlasīt) iepriekš sagatavotus (vai tikai atkal nav piestrādājis Niks Volmārs) frāžveidīgus tekstus; savukārt LNT darbinieki centās spēlēt intelektuālu jautājumu uzdevējus, bet pāris pieaicinātie studenti uz to visu ar šausmām žēlabaini noskatījās...

Pēc tekstu atlasīšanas meitenes devās uz sev pierastāku nodarbi - fotosesiju, lai pārliecinātu skatītājus, cik labi un brīvi jūtas fotokameras priekšā.

Tomēr svarīgākais šīs dienas notikums bija vakarā, kad Princis paziņoja, kurai meitenei šovs būs jāpamet. Lai gan Princis īpaši izcēla Montu par lielisko sniegumu fotosesijā, vakarā Montai šovs tomēr bija jāpamet. Kāpēc tieši Montai?

Prinča palīgi, kuru lomās šoreiz iejutās auditorijā esošie studenti (un pseidostudenti) atzina: lai gan Montas izvēlētā tēma par valodas piesārņojumu bija viena no saistošākajām, lasot lekciju, meitene bieži nonāca pretrunās ar sacīto.
"Fotosesija bija izdevusies, bet lekcija nebija veiksmīga," savu izvēli pamatoja Princis. Skatītājiem un portāla Vipi.lv žurnālistiem kārtējo reizi radās sajūta, ka arī Monta lasīja producenta iedotu tekstu un ne ar ko īpaši neizcēlās - nedz labā, nedz sliktā nozīmē uz pārējo meiteņu fona.

Joprojām meiteņu izbalsošanu vai paturēšanu šovā nosaka tikai un vienīgi producenta un šova veidotāju iegribas! Un tikai viņiem pašiem ir zināmi šīs spēles noteikumi.

Uzzinot, ka Montai šovs jāpamet, Madara apraudājās, pārējās meitenes arī saskuma, bet atzina, ka Monta bija malacis, jo nevienā brīdi nevienu no meitenēm neaprunāja un izturējās kā Princesei pienākas.
"Prieks, ka neesmu pārkāpusi savus principus, man ir tikai dusmas uz sevi. Neko nenožēloju, man ir jauna pieredze," atvadoties sacīja Monta.

Apsveicam Montu ar to, ka viņai dalība "romantiskajā" šovā ir galā un novēlam sasniegt meitenei dzīves mērķus bez šādiem, apšaubāma rakstura pasākumiem!!!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [194] ››
dzasa 18.10.2008 21:36
tapat jau vena zurnala bij rakstits ka madara ir uzvaretaja vispar sulbs sovs ceru ka nkamreiz tada nebus an piemeram patik agita liekas normalakam nav iedomiga

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss