Lieckalniņa: "Esmu ārkārtīgi priecīga, ka turpināšu vadīt "Cīņas klubu"

Latvijas Mūzikas kanāls (LMK) jaunajā sezonā pievērsīsies hiphop kultūrai un noslīpēs savu māku "lūrēt pa atslēgas caurumu", viesojoties Latvijā mīlētākās grupas "Prāta vētra" lielā Mežaparka koncerta aizkulisēs, kā arī pie citiem Latvijā mīlētiem mūziķiem.

Lieckalniņa: "Esmu ārkārtīgi priecīga, ka turpināšu vadīt "Cīņas klubu"
Komentāri[9] 05.09.2008 08:14

"Lūrēšana pa atslēgas caurumu" jeb LMK raidījums "Aizkulises" arī jaunajā sezonā turpinās pilnībā attaisnot savu nosaukumu, parādot to, kas parasti koncertu apmeklētāju acīm paliek apslēpts.

"Aizkulises" turpinās sekot mūziķiem tur, otrā skatuves pusē, un parādīs to, kas notiek tajā gandrīz vai mītiskajā vietā, kuru mēdz dēvēt arī par backsteidžu. Kā zināms, tur pie saviem elkiem sapņo iekļūt teju vai katrs jaunietis, bet LMK šo iespēju piedāvā ikvienam skatītajam. Katru raidījumu jaunajā sezonā veidos vairākas īsas epizodes, padarot to vēl pikantāku un dinamiskāku. "Aizkulises" šogad jau paspējušas viesoties "Prāta vētras" lielajā Mežaparka koncertā un Mūziķu golfa kausā, dosies atbalstīt arī Lindu Leen, Jāni Stībeli un citus Latvijā mīlētus un populārus mūziķus.

"Latvijas Mūzikas kanāls ar katru gadu aizvien aug un attīstās, un arī jaunajā sezonā mēs turpināsim priecēt skatītājus ar interesantiem raidījumiem, rubrikām, koncertiem un citiem pasākumiem," stāsta LMK valdes priekšsēdētājs Rimants Liepiņš. "LMK ir medijs, kurš parāda reālo situāciju Latvijas mūzikas tirgū un dod iespēju mūziķiem sevi atrādīt arī vizuāli, un labumu no tā gūst gan mūziķi, gan skatītāji, gan gūstam mēs. Turpināsim strādāt ar pilnu jaudu," nobeidz Rimants.

LMK rudens sezonā sāks rādīt jaunu raidījumu "No A līdz Hiphop Z". Tas būs raidījums par Latvijas hiphop skatuvi, tās daudzveidību, attīstību, vēsturi un pašreizējo situāciju. Raidījumu vadīs hiphop kultūrā atzītie Bū-š un Wiesturz, katrā raidījumā pie vadītājiem ciemosies arī citi hiphop kultūras dzīves spodrinātāji.

LMK sācis atskatīties arī uz labām bet nedaudz piemirstām lietām, kas dažiem šobrīd izraisa vieglu smaidu, bet dažiem nostalģiskas atmiņas, savā jaunajā rubrikā "Tāds un šiTāds". Rubrikā "Tāds un šiTāds" LMK atskatās uz labiem, mīļiem, bet nedaudz piemirstiem videoklipiem - atskatoties uz mākslinieku pagātnē un salīdzinot ar tagadni, ar mākslinieka jaunākajiem video un koncertierakstiem. Līdzības un atšķirības ir ļoti daudzas un dažādas.

"Katra jaunā sezona ir aizraujoša un interesanta, jo man patīk izaicinājumi," saka LMK TOP10 un TV šova "Cīņas klubs" vadītāja Anna Lieckalniņa. "Esmu ārkārtīgi priecīga, ka turpināšu vadīt "Cīņas klubu", jo tas ir mans visvisvismīļākais projekts," priekos dalās Anna. "Arī iknedēļas LMK TOP10 man ir tikpat mīļš, jo, pateicoties tā vadīšanai, savulaik daudz ko iemācījos. Vispār LMK ir super, un iesaku visiem to skatīties!" piebilst Anna.

Žilbinošā Anna Lieckalniņa turpinās vadīt vienu no populārākajiem LMK raidījumiem LMK TOP 10, tāpat ēterā turpinās darboties grupas "Double Faced Eels" solists Marka. Viņš sola, ka LMK Ziņas jaunajā sezonā kļūs aizvien pikantākas. Šobrīd jau ir skatāms viens no apjomīgākajiem šīs vasaras LMK koncertierakstiem "Tele2 Baltic Beach Party". Neizpaliks arī azartiskais un cīņas spara pilnais raidījums "Cīņas klubs", kurā, kā jau ierasts, mūziķus cīņā vedīs Anna Lieckalniņa. "Cīņas klubs", tāpat kā iepriekš, tiešraidēs būs redzams LNT, LMK un dzirdams Radio SWH. Šovā būs dažas izmaiņas, kas to padarīs vēl interesantāku.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
ups 05.09.2008 22:13
saviem gadiem izskatās pa vecu un tā neveiklā un stostīgā runāšana

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss