Vai Anna LIECKALNIŅA pazudīs no LNT?

Vipi.lv jau ziņoja, ka pavisam drīz LNT piedāvās skatītājiem jau otro šovu "Zvaigžņu lietus", kurā piedalīsies dažādas Latvijas slavenības duetos ar profesionāliem dziedātājiem.

Vai Anna LIECKALNIŅA pazudīs no LNT?
Komentāri[83] Bilžu galerija[9] 07.08.2008 08:00

Šova veidotāji vismaz pagaidām lielā noslēpumā tur to cilvēku vārdus, kuri piedalīsies minētajā šovā.

Tikmēr Vipi.lv no neoficiāliem avotiem izdevās uzzināt, ka piedalīties šovā piedāvāts Artūram Dubokam, Elitai Drākei un Aleksandrai Kurusovai.

Lielākās izmaiņas notikušas tieši starp šova vadītājiem. Latvijas  seksīgākās sievietes titula ieguvēja Anna Lieckalniņa negaidīti nomainīta pret MTV vīdžeju Žaneti Skaruli.

"Tā jau ir ierasta prakse Latvijā, ka no šova uz šovu pamainās vadītāji, lai skatītājiem būtu pārsteigums un interesanti skatīties! Anna joprojām vadīs "Tautas balsi" un raidījumu "Cīņas klubs". Pagaidām citu nevienu jaunu šovu viņa nevadīs," Vipi.lv informēja LNT pašreklāmas daļas vadītāja Ingūna Lūriņa.

Skaistajai Annai Lieckalniņai par savu galvu reibinošo karjeru LNT ēterā noteikti jāpateicas bijušajam draugam, kas arī ir LNT izpilddirektors -Guntaram Traubergam.

Annas karjera līdz šim gājusi tikai uz augšu, bet pēc tam, kad Annas un Guntara ceļi šķīrās, žurnālistus nodarbina jautājums - cik ilgi Lieckalniņai izdosies noturēties LNT?

 

Sabiedrībā gan daudzi uzskata, ka Annai ir pamatīga zvaigžņu slimība. Šāds viedoklis dzirdēts arī no vairākiem mūziķiem, kuri piedalījušies "Cīņas klubā".

 

Šobrīd Anna esot tik ļoti pārņemta ar savu jauno mīlestību, uzņēmēju Jāni Grūbi, ka īpaši nepārdzīvo to, ka viņas vietu ieņēmusi uzlēcošā TV dīva Žanete Skarule.

 

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [83] ››
ričs 21.08.2008 22:44
Esmu ar mieru būt par viņas krūšturīti.P.S.Kāds draiskulis padomātu Anna.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss