Gāžam Ginesa Pasaules rekordu LNT ēterā 19.jūnijā

19.jūnija plkst. 22:05 Rīgā, Andrejsalā, (un LNT ēterā) notiks mēģinājums uzstādīt jaunu pasaules rekordu disciplīnā "masveidīgākais Cola Mentos salūts"!

Gāžam Ginesa Pasaules rekordu LNT ēterā 19.jūnijā
Komentāri[9] Bilžu galerija[2] 10.06.2008 12:02
Tas, vai rekords tiks uzstādīts, ir tieši atkarīgs no Latvijas iedzīvotājiem, kuriem ir iespēja būt starp tiem 1600 cilvēkiem, kuri šauj gaisā ar Mentos spēcinātās Cola putas un ļauj Latvijas vārdam izskanēt pasaulē!

Dalībnieku reģistrācija internetā www.nakotnespilseta.lv vai tieši pirms pasākuma Rīgā, Andrejsalā, no plkst. 21. Pasākums jau ir iekļauts oficiālajā Ginesa sarakstā kā pasaules rekorda mēģinājums. Pasākumu vadīs Ingus Ulmanis un Anna Lieckalniņa.

Lai uzstādītu cola & mentos pasaules rekordu, nepieciešami vismaz 1600 brīvprātīgie, kas piedalītos pasākumā Andrejsalā 19.jūnijā. Pēc noteiktiem sagatavošanās darbiem (no plkst. 21-22) ap plkst. 22:00 visiem dalībniekiem vienlaicīgi būs jāieber kolas dzēriena pudelē Mentos pastilas ('konfektes'), izraisot ķīmisku reakciju (sārms reaģēs ar skābi) un dzēriena salūtu! Kā tas izskatās, var redzēt video internetā www.nakotnespilseta.lv!

Ierodoties Andrejsalā, katram dalībniekiem tiks izsniegta Cola dzēriena pudele, Mentos pastilu (konfekšu) iepakojums, lietusmētelis un īpaša ierīce, ar kuras palīdzību vienlaicīgi ievadīt vairākas Mentos konfektes Cola dzēriena pudelē.

Esošā Cola Mentos rekorda īpašnieks ir Beļģijas pilsēta Leuven. Latvijas pasākumā uzaicināts piedalīties Ginesa Pasaules rekordu grāmatas pārstāvis, kurš būs gatavs pasniegt oficiālo Ginesa Pasaules rekorda apliecinājumu pēc veiksmīgas rekorda uzstādīšanas, kurai sekos īsts salūts par godu sasniegumam un Biznesa augstskolas Turība 15 gadu jubilejai. Rekorda dalībnieki un pasākuma viesi varēs iziet dažādus pārbaudījumus Nākotnes pilsētas labirintā vai izklaidēties mūzikas un performanču pavadījumā Melo M, Labvēlīgā tipa, Re:public, Martinez Gonzalez, DJ F3T1SH, DJ AG & Raitis, DJ Krii izpildījumā.

Pēc jaunā rekorda uzstādīšanas visi dalībnieki tiks nofotografēti kopbildē, kuru katrs no dalībniekiem saņems kā īpašu pasākuma piemiņas suvenīru. Kopbilde tiks izvietota uz īpaša servera, kura adresi saņems tie dalībnieki, kuri dalībai pasākumā būs reģistrējušies www.nakotnespilseta.lv un norādījuši savu epasta adresi.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
alise 28.06.2008 11:56
mjā 20.06.2008

Nesapratu...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss