Elīna Dzelme-Maligina vēršas Valsts policijā pret miljonāra meitām

Elīna Dzelme-Maligina vēršas Valsts policijā pret miljonāra meitām
Komentāri[18] Bilžu galerija[14] 23.02.2018 09:40
Pagājuši tikai divi mēneši pēc daudzu cienītā uzņēmēja un mecenāta Valērija Maligina (52) pāragrās nāves, kad jau sākusies netīra cīkstēšanās par pāragrā aizgājēja atstāto mantojumu.

Turklāt, ne jau par vismaz 200 miljonu eiro vērto Valērija lolojumu - farmācijas kompāniju «Olainfarm», bet viņa rotaslietām un privātām mantām.Sērojošā atraitne Elīna Maligina (31) pirmdien vērsusies ar iesniegumu Jūrmalas policijā, ziņojot par dārglietu pazušanu no abu kopdzīves vietas, kurai pēc vīra nāves piekļuve bija tikai Valērija vecākajai meitai Irinai Maliginai (31).

Atraitne vairs neklusē, bet iestājas par taisnību

No Valērija un Elīnas mājvietas pazudušas ekskluzīvas rotaslietas, kuru vērtība ir vismaz 60 000 eiro. Tāpat bez pēdām nozudusi Valērija iecienītā «Gucci» mugursoma, kurā bijušas kredītkartes, maks un nauda - pēc »Vakara Ziņu« rīcībā esošās informācijas, tie varētu būt aptuveni 20 000 eiro.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara Ziņas", www.vz.lv

Maligina meitas fotogalerijā pirmais foto.

Lasiet arī: Elīna Dzelme-Maligina izmesta no mājām kopā ar sešgadīgo meitu

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [18]

UH! 25.02.2018 22:47
Tas ,ka meitas ir nokaitinātas, tas saprotams,jo tā kā Elīna izturējās pret Maliginu, nu nav meitām pieņemams.Visas tās nenormālās ballītes, izķēmošanās , kas pārvērta solīdo Maligina k-gu.bija dramatiskas. Vai nu skaidrā prātā viņš tik traki viņu mīlēja- kaut kā īsti neticas, jo tad jau būtu oficiāli nokārtojis visus papīrus par vērtslietām un dzīvošanu.Sekss- jā, droši vien apmierināja, bet īstas jūtas- varbūt kaut kādos laika sprīžos, jo viņš bija gudrs cilvēks un daudz ko saprata.Elīna šķiet vai nu garīgi nestabila vai bija no bagātības pārņemta un izlaidusies, jo visas kaprīzes tika izpildītas- ceļojumi, ballītes, nauda, sponsora pienākumi, ko tik E.prasīja, pucēja un izrādās pieņēma viņas māti savos īpašumos. Elīna domāja,ka dancinās viņu tā visu mūžu, tikai Valērija k-gam sirds neizturēja.Uz kigsboksa treniņiem nez kāpēc Elīna gāja, tad visas šmuces ar Austrijas policiju, bomžu ballītes, tad tās stulbās performances...Tagad gan droši vien kož pirkstos, ka banka aizvērusies...un nav cilvēka, kurš bija arī tēvs un liela uzņēmuma vadītājs. Elīna, meitām bija kauns par ko pārvērti viņu tēvu.Fizikā ir tāds likums- katrai darbībai ir pretdarbība. Sastrādāji daudz pretīgu lietu. Ja jau negribēji precēties, tad nevajadzēja to darīt. Skaidrs, ka tagad nav naudas, nav kur dzīvot u.ttt.. Tā nu ir,ka neprati savu ego savaldīt un normāli dzīvot,un tagad sēdētu Taizemē zem palmas...
zinatājs 25.02.2018 01:03
Atraitnei jebkurā gadījumā pienākas ne maza daļa mantojuma pēc likuma. Tur pat nav par ko strīdēties. Tas ir likums un punkts.
Es tikai nesaprotu - Elīna nebija deklarēta nevienā bijušā vīra īpašumā ???
Konkrētajā dzīvesvietā nebija deklarēta ?
Kā tad tā izmešana notika ?
Pie tam - ja ir iecelta fiziska persona ar mērķi saglabāt un nebojāt mantojumu - tad kāda iemesla dēļ nav tikusi skrupulozi visa mantojamā manta uzskaitīta ....kā tad tiesā to mantu dalīs?????
Kas tur notiek ?
Atraitne drīkstēja dzīvot savā dzīvesvietā - un tajā pašā laikā VISA manta bija jāuzskaita !!!!!!
Un jāgaida tiesa, ja labprātīgi nespēj sadalīt un ņemot vērā, ka ir nepilngadīga meita - nu tad tiesa un viss, bet mantojamo lietu saramstam bija sen jau jābūt.....un pazust nedrīkstēja nekas.
ome 23.02.2018 20:52
Super izrāde sākas labi ka nav jāpērk biļetes.Klosterī laikam bija pārāk garlaicīgi tagad publiski jāpamazgā netīrā veša
Sky 23.02.2018 15:57
Met visam mieru ; atgriezies pati savā dzīvē ! Ko dos tie cīniņi par mantu un visu pārējo ?! Sabeigtus nervus , sirmus matus ..... Tas nav tā vērts !!!
opus 23.02.2018 15:32
Elīnas vietā un novēlu viņai vinnēt un ceru,ka tā arī būs.Valērijs zārkā apmestos uz riņķi,ja zinātu par meituku izdarībām,vispirms būtu iemācijušās strād at un nopelnīt kaut vienu santīmu un tad sākušas regulēt parādi!!!
vēmeklis uznāca 23.02.2018 15:31
meitas sjautušas naudas garšu
sselbst 23.02.2018 15:30
Ja tās nebija viņas personiskās mantas, tad nav ko atkal ākstīties. Irina ir Maligina īpašuma pārvaldītāja līdz mantojuma sadalīšanai, ar pilnām tiesībām drīsktēja to paŗvietot kur vien ienāk prātā, ja viss tā arī bija. Tik daudz jau pat tukšai galvai būtu jāapjēdz, nevis atkal jāķērc un jāgaudo pa pasauli.
par maucību un pārdošanos 23.02.2018 15:30
Drūma tā miljonāru un viņu kurtizāņu pasaule....
ssss 23.02.2018 15:29
ne tas ir viņas dzīvoklis,ne viņas mantas.Ja dāvinājums dārglietās ir noformēts pie notāra,tad gan jau saņems.Tagad par to juridiski atbildīga ir nelaiķa vecākā meita.Vai tiešām Maliginas dzīvoklī bija ielauzušies zagļi?tad gan bija jāziņo policijai uz līdzenas vietas.Es sapratu,ka dārglietas "pazudušas no mirušā mājas.Ja tās paņēmusi meita,kura ir atbildīga par mantojuma godīgu sadali M.bērniem,tad viss ir kārtībā,jo atraitne prasīs astoto daļu naudā.Ja mirušais oficiāli noformējis dāvinājumu sievai,tad jau viņa to dabūs,bet,ja tāpat vien"uzdāvinājis",tad tikai daļu naudas.Kur tad lai mantinieces to naudu ņem?Daudz kas būs jāpārdod,lai varētu norēķināties ar atraitni.Vispār nesmuki.Daudzi saka,ka šajā gadījumā Elīnas vietā atteiktos no naudas,vismaz no daļas naudas,jo nekādas kopdzīves un kopmantas taču faktiski gandrīz nebija.Bet nu lai katrs rīkojas,kā uzskata par pareizu.
! >> ssss 23.02.2018 18:52
Sievai gan pienakas sava dala. Lai meitas pardod kaut vai visu ja vajadziba . Vinas tak nav vienigaas ipasnieces. Bezkaunigas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss