Elīna Dzelme-Maligina vēršas Valsts policijā pret miljonāra meitām

Elīna Dzelme-Maligina vēršas Valsts policijā pret miljonāra meitām
Komentāri[18] Bilžu galerija[14] 23.02.2018 09:40
Pagājuši tikai divi mēneši pēc daudzu cienītā uzņēmēja un mecenāta Valērija Maligina (52) pāragrās nāves, kad jau sākusies netīra cīkstēšanās par pāragrā aizgājēja atstāto mantojumu.

Turklāt, ne jau par vismaz 200 miljonu eiro vērto Valērija lolojumu - farmācijas kompāniju «Olainfarm», bet viņa rotaslietām un privātām mantām.Sērojošā atraitne Elīna Maligina (31) pirmdien vērsusies ar iesniegumu Jūrmalas policijā, ziņojot par dārglietu pazušanu no abu kopdzīves vietas, kurai pēc vīra nāves piekļuve bija tikai Valērija vecākajai meitai Irinai Maliginai (31).

Atraitne vairs neklusē, bet iestājas par taisnību

No Valērija un Elīnas mājvietas pazudušas ekskluzīvas rotaslietas, kuru vērtība ir vismaz 60 000 eiro. Tāpat bez pēdām nozudusi Valērija iecienītā «Gucci» mugursoma, kurā bijušas kredītkartes, maks un nauda - pēc »Vakara Ziņu« rīcībā esošās informācijas, tie varētu būt aptuveni 20 000 eiro.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara Ziņas", www.vz.lv

Maligina meitas fotogalerijā pirmais foto.

Lasiet arī: Elīna Dzelme-Maligina izmesta no mājām kopā ar sešgadīgo meitu

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [18] ››
SKAUĢI - paklusējiet 01.03.2018 23:21
Skauģu netrūkst, bet ar skaudību ir par maz...Ir likums un Elīnas pusē stāv likums.OBLIGĀTI ir policijā jāgriežas, jo izmest nedrīkstēja un mantojamo lietu sarakstu jau sen vajadzēja sastādīt. Redzams, ka atbildīgā meita ar saviem pienākumiem galā netiek. Elīnai visas tiesības celt prasība par pazudušajām mantām, jo NEKO nedrīkstēja aiztikt neviens , pirms nebija sastādīts visu mantojamo lietu saraksts. Kas attiecas uz personīgajam mantām - tad varu pateikt tikai to, ka meita rīkojusies nepārdomāti un nelikumīgi...šobrīd vilciens ir aizgājis un viņai būtu uz vēdera jālien atraitnes priekšā....Novēlu atraitnei izturību un viņai pienākošo mantojamo daļu !!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss