VipiTV | Laurai Railai jauns singls

17.07.2013 12:11 Komentāri [20] Bilžu galerija [2]
VipiTV komentārs
Dziedātājai Laurai Railai iznācis jauns singls „Saules rietā.” Pie dziesmas esmu cītīgi strādājusi un ieguldījusi lielu darbu, šinī dziesmā ir mana sirds un dvēsele,” atdzīst Laura.

Lauras otrā dziesma latviešu valodā tapusi lielā emociju virpulī: „Man pašai viņa ir ļoti dārga. Es ceru, ka aizskaršu arī citu cilvēku dvēseles stīgas. Ziniet, kas ir galvenais dzīvē? Kad blakus atrodas cilvēks, uz kuru vari paļauties, kurš grūtā brīdī pados roku un mīlēs tā, ka pat bez vārdiem  viss ir skaidrs. Sajūtas ir tās, kas mūsu dzīvi padara bagātu.” atzīst Laura.

„Saules rietā” ir Lauras Railas pirmā dziesma, kurai viņa pati sacērējusi ne tikai melodiju, bet arī dziesmas tekstu. Laura  stāsts, ka tekstu rakstījusi personīgu un no sirds.

Caur šo dziesmu lai strāvo mīlestība: „Tavās stiprajās rokās, vēlos saulrietā aizvadīt dienu...un savienot mūsu dvēseles stīgas, lūkoties mūžībā...” Atrodiet viens otru pat tad, kad apkārt liekas viss tumšs. Mīlēt un būt mīlētam, tas ir skaisti, saglabājiet sirdīs to gaišumu, kad pirmoreiz viensotru ieraudzījāt. Es novēlu, lai ik katram no Jums būtu īpašs cilvēks blakus, un lai visskaistākais sapnis būtu sapņojams vaļā acīm” stāsta Laura.

Dziesmas tapšanā piedalījušies lieliski mūziķi, Raitis Aukšmuksts – bungas, bass, Romāns Vendiņš – piano,  Edgars Beļickis - taustiņi, Ivan Zmitrovich (Baltkrievija) – ģitāra. Mūziķi visu izdarīja paši, mēs izrunājām nianses, un es paļāvos, nemirkli nenožēloju šādu izvēli, jo mūziķi padarījuši dziesmu emocionālu, trauslu un reizē spēcīgu.

 

;( 17.07.2013 14:13
Cik var sevi reklamēt, nav tev skatuves šarms nebūsi estrādes dziedātāja
jaunākie video