VipiTV | Andris Kivičs apvainojies, bet tomēr dalās ar savu privāto dzīvi (VIPiTv VIDEO)

04.12.2011 23:24 Komentāri [22] Bilžu galerija [20]
VipiTV komentārs
Dziedātājs un komponists Andris Kivičs apvainojies uz vipi.lv par to, ka pie fotogrāfijas, kurā viņš redzams ar glāzi rokās pierakstīts:"BLĒDIS! Kivičs alkoholu vairs nelietojot, bet sava jaunā videoklipa prezentācijā bija manāms ar glāzēm rokās".

Piektdien, 2.decembrī, mūziķis Andris Kivičs, klubā “Kefīrs” prezentēja savu autobiogrāfiju “Mana privātā dzīve.”

Klubā “Kefīrs” norisinājās mūziķa un nu jau jaunā rakstnieka Andra Kiviča grāmatas atvēršanas svētki, kurai beidzot tika atklāts arī nosaukums - “Mana privātā dzīve”. 

Atgādināsim, ka grāmatas nosaukums ilgi tika turēts slepenībā, kā arī tika rīkoti dažādi konkursi saistībā ar šo nosaukumu, uz ko daudzi patiešām lika lielas cerības. Cilvēki cerēja, ka grāmatas nosaukums tiešām būs orģināls un interesants, bet Andris kārtējo reizi ir uzsvēris to, kas ir tikai viņam piederoša lieta.

Ieejot “Kefīrā” uzreiz neradās iespaids, ka tieši tur norisināsies slavenā Andra Kiviča grāmatas prezentācija. Esošā atmosfēra kā ar nazi tika nogriezta, kad uz skatuvītes vakara vadītājs aicināja grāmatas autoru un viesus, kuri vēlas Andri sveikt.

Kivičš tika apdāvināts gan no draugu, gan no sadarbības partneru puses ar dažādām noderīgām lietām. Viena no tām ir Zvaigznes ABC dāvātā “Blondīņu pavārgrāmata”, kuras vērtīgo pielietojumu atradīs Andra draudzene Madara, kura jau solīja vēlās vakariņas pēc pasākuma.

KIVIČA jaunajā grāmatā skarbi vārdi esot veltīta arī vipi.lv :) Vairāk BILDES skaties FOTOGALERIJĀ

hi hi 06.12.2011 10:51
Patīk grāmatā nodaļa par pedoila noskaldīšanu !!!!
jaunākie video