VipiTV | "Oligarhu kapusvētkos" - Reiniks, Rajecka, Aisha, Gustavo (VIPiTv VIDEO)

09.06.2011 11:52 Komentāri [5]
VipiTV komentārs
Trešdienas vakarā Rīgā uz AB dambja akcijā "Oligarhu kapusvētki" bija pulcējušies vairāki tūkstoši cilvēki. Kulminācijas laikā pasākumā piedalījās 7000 - 8000 cilvēku, liecina policijas aplēses.

Pasākuma laikā vairāki sabiedrībā pazīstami cilvēki paziņoja, ka vairs nepiedalīsies oligarhu rīkotos un popularizējošos pasākumos.  

Reperis Gustavo solīja, ka vairs nebūs vienaldzīgs pret valstī notiekošajiem procesiem.

... 13.06.2011 3:57
Lelles rausta aiz diedziņiem. Eirops izmeklēšanas lietu direktors Aleksandrs Gopņenko informācijas aģentūrai Regnum paziņoja,ka Lavija iegājusi ilgtermiņa nestabilitātes periodā,un,ka valsts prezidenta paziņojuma iemesli atlaist saeimu meklējami ārzemēs.Uz šo dienu amerikāņiem ir ļoti liela interese gāzes sektorā-teica Gapoņenko-vajadzīgs placdarms tā sucamās, nekonvencionālās slāņju gāzes eksportam,ar kuru viņi sevi jau ir apgādājuši.Par placdarmu bij izraudzitas Baltijas valstis-kā pirmā Latvija.Pēdējās trīs nedēļas gāja sarunas par šķidrināts gāzes termināla celtniecību Baltijas teritorijā.Taču gāzi vajag ne tikai realizēt,bet ari kaut,kur glabāt-un Inčukalna gāzes krātuve tam pilnībā atbilst Lai realizētu vairāku miljardu eiro vērtu projektu ir nepieciešams atbalsts premjera un prezidenta līmenī. Bet-pirmkārt Dombrovska valdība nolēmusi norēķināties par milzīgajiem Latvijas parādiem ar līdzekļiem kurus iegūtu pardodot Skandināviem valsts energoresursus-tapēc amerikaņiem vajadzēja nomest šo valdību,lai ko tas nemaksātu. Bet otrkārt amerikāņi mēģinājumā realizēt šo projektu saskārās ar mūsu trīs oligarhu pretestību,kuriem ir savas intereses enerģētiskajos projektos.Visi šie KNAB uzrīkotie <masku šovi>ari ir amerikāņu spēlītes.Nosacīti netakarīgo KNAB vadītāju Vilnīti nosūtija atvaļinājumā.Palika proamerikāniskā ieliktene Juta Stīķe.Lai neitralizētu politiskajā telpā trīs oligarhus tika sarīkotas masveida kratīšanas.Bet lietu pret Šleseru ierosināja tikai tapēc atstādinātu pēc iespējas to no Rīgas brīvostas lietām.Ir zināms,ka Šlesers veda pārrunas ar kr Krieviju par gāzes termināla celtniecību Tikšanās laikā Varšavā amerikāņi pastūma Zatleru uz saeimas atlaišanu un situācijas destabilizēšanu valstī-Zatleru vienkārši izmantoja. Kas būs ar mums un Latviju? Vara pilnībā pāries nelielas birokrātu grupas rokās,kuri iztirgos Latvijas bagātibas par sīkiem kukuļiem.Līdz šim vara piederēja grupai oligarhu+birokrātiem.Pēdējie piesavinajas Latvijas bagatības,bet nepardeva tās ārzemniekiem.Tagad sāksies kompromadoru legalizācijas process,par cik apvērsums nenotiek atklāti bet ir piesegts ar formālām demokrātijas procedūram. Vikipēdijā vārds kompromadors skaidrojās,kā ierēdņi-birokrāti un biznesmeņi-oligarhi,kuri iedzīvojas pārdodot ārzemēm dzimtos dabas resursus un importa preču tirgošanas. Tiks pārdoti <Latvijas meži>,<augstspriegumu elektrotīkli>Inčukalna gāzes kratuve,HES kaskade Daugavā,Rīgas ostas teritorija Paliek pats galvenais jautajums-agrāk visu valdīja vietējie oligarhi-ja tagad visu iztirgos amerikāņiem-kas izmainisies Latvijas tautai? Būs vairāk nabagu-ir pārliecinats A.Gapoņenko. Šodien Latvijā nav tik slikta situācija,kā Panamā,Kolumbijā un pat nedaudz labāka,kā Krievijā.Mēs tomer varam paēst-bet tad būs briesmīga nabadzība. Olga Kontus.
jaunākie video