Maikls Džordans šķiras no sievas

Maiklam Džordanam un viņa sievai tās ir spēles beigas. Pāris iesniedza dokumentus šķiršanai piektdienā pēc tam, kad bija precējušies 17 gadus.

Maikls Džordans šķiras no sievas
Komentāri[2] 02.01.2007 19:31

„Maikls un Huantita Džordani abpusēji un draudzīgi nolēma izbeigt savu 17 gadus ilgušo laulību”, oficiāli paziņoja pāra advokāti. „Lēmums par viņu laulības šķiršanu šodien (29.12.2006) stājās spēkā. Vairs nebūs nekādu paziņojumu.”

Minētā „Chicago Bulls” zvaigzne, 43, un viņa sieva satikās Čikāgā restorānā un salaulājās Lasvegasā 2.septembrī 1989.gadā. Viņiem ir trīs bērni: Džefrijs, Markuss un Džasmīne.

Viņu laulībā jau iepriekš paradās nepatikšanas pazīmes: Huantita Džordana iesniedza dokumentus šķiršanai 2002.gada janvārī, bet mēnesi vēlāk pāris paziņoja, ka viņi mēģina salīgt un viņa anulēja savu iesniegumu.

Iepriekšējā laulības šķiršanas iesnieguma laikā Džodrans teica, ka pūliņi glābt viņu laulību cieta neveiksmi un turpmākie pūliņi „būs nepraktiski un tie nebūs ģimenes interesēs”, Preses Asociācijas reportāžas.

Tomēr daži draugi bija pārsteigti par piektdienas paziņojumu. „Es esmu šokēts un vīlies, ka viņu laulība neizdevās”, Les Konejs, ģimenes draugs, kura dēls spēlēja basketbolu ar Džordanu vecāko dēlu Džefriju, saka „People”. „Es domāju, ka viņi ir brīnišķīgi cilvēki un es nešaubos, ka bērni viņiem ir pirmajā vietā.”

Konejs saka, ka šī šķiršanās bija it īpaši šokējoša, jo Džordani pēdējās dienās tik daudz laika pavadīja kopā. 23.decembrī viņi apmeklēja sava dēla basketbola spēli un vēlāk apsēdās pie televizora skatīties „Bulls” spēlējam ar „Bobcats” Čikāgā.

„Jūs lasījās par sievietēm, kas kāro viņa uzmanību. Bet arī pieaugušie un bērni kāro pēc tās”, saka Konejs. „Viņš ir magnēts. Viņš piecus gadus nespēlēja basketbolu, bet cilvēki vienalga apstājas un fotografē viņu un lūdz viņam autogrāfus. Laulība katram pārim ir sarežģīta lieta, un, ja jūs pievienojat slavu, tas kļūst vēl sarežģītāk.”

Džodrani nekad netiecās parādīt sabiedrībai savu pieķeršanos. „Bet viņi noteikti komunicējas”, saka Konejs. „Kad Huanita nevarēja aizdabūt uz darbu stereo, viņš bija pirmais cilvēks, kam viņa zvanīja. Un Maikls uzreiz bija tur.”

Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
icelips 04.01.2007 17:07
Cik nopratu, par sho skirshanos iipashi neviens nav briiniijies...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss