Karu viņš pat neieraudzīja. Pēc 8 vakcīnām un mākslīgās komas esot miris Žirinovskis

PAPILDINĀTS 26. MARTĀ PLKST.14:00

Karu viņš pat neieraudzīja. Pēc 8 vakcīnām un mākslīgās komas esot miris Žirinovskis
Komentāri[4] Bilžu galerija[10] 25.03.2022 11:27

75 gadu vecumā esot miris Krievijas Liberāldemokrātiskas partijas līderis Vladimirs Žirinovskis. Par to aģentūrai “RIA Novosti” paziņojis Krievijas parlamenta augšpalātas Federācijas padomes deputāts Vladimirs Proņuškins.

Savukārt medijs NEXTA vēsta, ka Krievijas Federācijas Valsts Domes priekšsēdētājs Vjačeslavs Volodins informāciju par viņa nāvi noliedz: "Žirinovskis ir dzīvs, bet smagā stāvoklī".

Krievijas Veselības ministrija piektdien noliedz ziņu par politiķa Vladimira Žirinovska nāvi. Tomēr pēdējā mēnešā laikā jau vairākas reizes ticis ziņots par it kā Žirinovska nāvi.

75 gadus vecais Žirinovskis sasirga ar Covid-19 un jau ilgu laiku ārstējās slimnīcā un atradās mākslīgajā komā. Viņš ir vakcinējies ar Krievijas vakcīnu Sputņik. Potes saņēmis astoņas reizes.

FOTOGALERIJĀ ŽIRINOVSKIS AR SIEVU, ĢIMENI UN MAZBĒRNIEM

“RIA Novosti”, atsaucoties uz Proņuškinu, ziņoja, ka LDPR partijas līderis Vladimirs Žirinovskis miris Maskavas klīnikā. Proņuškins par Žirinovska nāvi bija paziņojis savā “Telegram” kanālā, taču vēlāk ierakstu izdzēsa un atvainojās par publikāciju. “Es atvainojos, ka manā kanālā tika publicēta nepārbaudīta informācija par Vladimiru Volfoviču Žirinovski. Ziņa ir izdzēsta, publikācijā iesaistītie tiks saukti pie atbildības,” paudis viņš.

Krievijas valsts domes spīkers Vjačeslavs Volodins noliedza informāciju par LDPR līdera nāvi un mudināja Žirinovskim novēlēt atveseļošanos. “Es vēlos nomierināt visus, kas ir noraizējušies par Vladimira Volfoviča Žirinovska veselību. Viņš ir dzīvs. Viņa stāvoklis patiešām ir smags. Šodien viņam tika veikta datortomogrāfija. Mēs par viņu uztraucamies, ārsti par viņa dzīvību cīnās. Viņš ir lielisks puisis,” minēts Volodina ierakstā.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
.... 28.03.2022 13:38
nav vēl oficiāli apstiprināts

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss