32 gadu vecumā negaidīti mūžībā aizsaukts "Policists no Rubļovkas"

32 gadu vecumā negaidīti mūžībā aizsaukts "Policists no Rubļovkas"
Komentāri[4] Bilžu galerija[38] 03.07.2021 21:39
32 gadu vecumā negaidīti miris Krievijas aktieris Rostislavs Gulbis, kurš ir populārā seriāla "Policists no Rubļovkas" zvaigzne («Полицейский с Рублевки» - Ростислав Гулбис).

Aktiera Gulbja dzimtas saknes nāk no Latvijas. ATVADU FOTOGALERIJA.

Sākotnēji konstatētais nāves cēlonis esot bijusi akūta pankreatīta lēkme - smags aizkuņģa dziedzera iekaisums. Taču vēlāk parādījās ziņas par ārstu nekompetenci Kostromas reģiona slimnīcā.

Aktieris jūnija beigās filmējās grupas Good Times Band videoklipā Krievijas pilsētā Kostromā. Jau iepriekš viņam esot bijušas līdzīgas lēkmes.


Rostislava Gulbja mīļotā sieviete ir pārliecināta, ka viņu varēja izglābt. "Draudzene uzskata, ka tā ir ārstu kļūda. Kostromas slimnīcā viņu nespēja izglābt. Mēs joprojām tam visam nespējam noticēt," saka aktiera menedžere Jekaterina Goltsmana.


"Cik man zināms, pankreatīta saasināšanās bija novedusi pie nieru mazspējas. Un tas noveda pie plaušu tūskas," intervijā kanālam 5-tv.ru sacīja Goltsmana. Tātad atkal plaušas; līdz ar to atkal aizdomas par COVID-19.

Gulbja draugs un kolēģis no seriāla "Policists no Rubļovkas" Romāns Popovs (kurš seriālā atveido apaļīgā policista lomu Muhičs - fotogalerijā) uzstāj, ka viņa drauga nāves iemesls noteikti nav pankreatīts. Pēc viņa teiktā, Gulbim bija nieru problēmas, un akūta nieru mazspēja varēja būt nāves cēlonis.


Popovs arī sacīja, ka neilgi pirms nāves Rostislavs Gulbis ar nopietnu lēkmi jau vienreiz tika hospitalizēts vienā no Kostromas slimnīcām. Kā vienu no kolēģa nāves versijām aktieris nosaucis ārstu kļūdu. Iepriekš tāpat norādījusi arī Gulbja draudzene.Seriāls par Rubļovkas policistiem Gulbim atnesa milzu popularitāti, jo bija iespēja filmēties plecu pie pleca ar Krievijā pieprasīto un megapopulāro aktieri Sergeju Burunovu (Сергей Бурунов) - bilžu galerijā.
Gulbis skatītāju atmiņās paliks no šādiem kino projektiem: "Кома", "Полицейский с Рублевки", "Чернобыль: зона отчуждения", "Все и сразу", "Практика", "Проклятый чиновник".

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
alma 24.07.2021 02:17
Fantastiks aktieris. Dziļa līdzjūtība.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss