Eiropas čempionāts 2020: svarīgākais par čempionāta norisi un jaunākās bukmeikeru prognozes

Eiropas čempionāts 2020: svarīgākais par čempionāta norisi un jaunākās bukmeikeru prognozes
Komentāri[2] 18.05.2018 17:26
Eiropas čempionāts 2020: svarīgākais par čempionāta norisi un jaunākās bukmeikeru prognozes

Eiropas čempionāts futbolā ierasti norisinās reizi četros gados. Taču 2020. gada čempionāta norise tika pārcelta globālās Covid-19 pandēmijas dēļ. Neskatoties uz izmaiņām futbola svētku norisē, Eiropas čempionāts 2020 savu nosaukumu ir saglabājis un līdzjutējus visā pasaulē priecēs ar pasaules klases futbolu jau 2021. gada jūnijā. Šī gada Eiropas čempionāts futbolā vēsturē ieies ne tikai ar tā norises pārcelšanu par veselu gadu. Tieši šis čempionāts būs pirmais precedents maču norisei 11 dažādās Eiropas valstu pilsētās. Kāda īsti būs turnīra norise un bukmeikeru Euro 2020 prognozes? Uzzini svarīgāko par šīs vasaras nozīmīgākajiem futbola svētkiem šajā rakstā!

Grupu turnīri un izslēgšanas spēles

2020. gada Eiropas čempionāts futbolā norisināsies no 2021. gada 11. jūnija līdz 11. jūlijam. Pēc turnīra kvalifikācijas spēlēm un pēc UEFA Nāciju līgas rezultātiem Eiropas čempionātam kvalificējās 24 valstsvienības. Uzsākot finālturnīru, valstsvienības sadalītas sešās grupās.

Divas spēcīgākās komandas no katras grupas, kā arī četras sekmīgākās trešo vietu ieguvējas iekļūs astotdaļfinālā, spēcīgākajam turpinot ceļu uz čempionāta ceturtdaļfinālu, pusfinālu un finālu.

Grupu turnīra dalījums 2020 EČ

·A grupa – Turcija, Itālija, Velsa, Šveice

·B grupa – Dānija, Somija, Beļģija, Krievija

·C grupa – Nīderlande, Ukraina, Austrija, Ziemeļmaķedonija

·D grupa – Anglija, Horvātija, Skotija, Čehija

·E grupa – Spānija, Zviedrija, Polija, Slovākija

·F grupa – Ungārija, Portugāle, Francija, Vācija

UEFA 60 gadu jubilejas svinības 11 dažādās pilsētās

Futbola svētkus 2021. gada 11. jūnijā atklās Turcijas un Itālijas valstsvienību spēle futbola stadionā “Stadio Olimpico” Romā, Itālijā. Taču šie futbola svētki būs īpaši tieši ar neierasto norisi 11 dažādās Eiropas pilsētās. Jānorāda, ka šādu turnīra norisi nav ietekmējusi globālā pandēmija. Tieši pretēji, šāds sacensību formāts tika apstiprināts jau 2012. gadā par godu UEFA 60 gadu jubilejai.

Futbola faniem klātienē un attālināti būs iespēja sekot līdzi mačiem Lielbritānijā, Spānijā, Itālijā, Vācijā, Nīderlandē, Dānijā, Ungārijā, Rumānijā, Azerbaidžānā un Krievijā. Attiecībā uz Covid-19 globālās pandēmijas noteiktajiem ierobežojumiem, UEFA spēļu rīkotājiem ir izvirzījusi prasību par līdzjutēju klātbūtni spēļu norises laikā. Šī iemesla dēļ spēļu rīkošanas tiesības zaudēja Dublina un Bilbao, savukārt Londona un Kopenhāgena sola sniegt iespēju apmeklēt klātienes spēles vairākiem tūkstošiem fanu.

Spēļu norises vietas un stadioni

·Londona, Vemblija stadions

·Glāzgova, Hampden Park

·Roma, Stadio Olimpico

·Sevilja, La Cartuja

·Budapešta, Ferenca Puškāša stadions

·Amsterdama, Johana Kruifa arēna

·Kopenhāgena, Parken stadions

·Minhene, Allianz Arena

·Bukareste, Arena Națională

·Baku, Baku Olimpiskais stadions

·Sanktpēterburga, Sanktpēterburgas stadions

Euro 2020 galvenie favorīti

Kādas ir bukmeikeru prognozes par čempionāta uzvarētājiem? Čempionāta norise ir tepat aiz stūra, liekot gan faniem, gan bukmeikeriem izvirzīt savas likmes par čempionāta lielākajiem veiksminiekiem un neveiksminiekiem. Čempionāta likmes tiek izvirzītas visdažādākajās kategorijās, sākot no ceturtdaļfināla sasniegšanas, iekļūšanas pusfinālā un Euro 2020 uzvarētāja, līdz pat labākajam spēlētājam, rezultatīvākajam vārtu guvējam un finālturnīra sāncenšiem. Pēc Betsafe Latvia bukmeikeru prognozēm par Euro 2020 čempiontitulu sacentīsies Anglija, Francija vai Beļģija. Savukārt Krievija, Turcija un Zviedrija ir ārpus favorītu topa. Euro 2020 rezultatīvākā vārtu guvēja kategorijā galvenie favorīti ir Harry Kane (Anglija), Romelu Lukaku (Belģija) un Cristiano Ronaldo (Portugāle). Savukārt Euro 2020 labākā spēlētāja balvas favorīti ir Kevin de Bruyne (Beļģija), Kylian Mbappe (Francija) un Antoine Griezmann (Francija).

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
)) 11.06.2021 19:05
jāliek likmes!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss