NBA drafts - uzzini, kuri ir visu laiku pelnošākie NBA basketbolisti!

NBA drafts - uzzini, kuri ir visu laiku pelnošākie NBA basketbolisti!
Komentāri[5] Bilžu galerija[7] 24.11.2018 14:54

NBA drafts -  uzzini, kuri ir visu laiku pelnošākie NBA basketbolisti

Pagājušajā nedēļā veiksmīgi tika aizvadīts viens no gada nozīmīgākajiem pasākumiem basketbola atbalstītāju, komandu un spēlētāju vidū - Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) drafts. NBA drafts norisinās katru gadu, un šogad tas notika zīmīgajā 18. novembrī.

Nacionālās Basketbola Asociācijas drafts ir ceremonija, kurā basketbola klubi izvēlas jaunos spēlētājus savām komandām. Pirmais NBA drafs tika rīkots 1947. gadā, pārņemot jauno spēlētāju izvēles ceremoniju no NFL. Spēlēt tieši NBA ir katra basketbolista sapnis, jo tā ir iespēja sacenties ar pasaulē labākajiem spēlētājiem, pārstāvot spēcīgākos basketbola klubus. Turklāt nav noslēpums, ka spēlētāji, kuri, ar NBA drafta palīdzību, iekļūst kādā no ASV populārākajām un labākajām komandām, kļūst arī slaveni un bagāti. Basketbols var būt ļoti ienesīga profesija, tāpēc esam apkopojuši TOP 5 visu laiku bagātākos NBA basketbolistus.

Maikls Džordans

Maikla Džordana bagātība tiek lēsta 2,1 miljarda dolāru apmērā. Šis leģendārais basketbolists ir labi zināms visā pasaulē. Maikls Džordans ir spēlējis 15 NBA sezonas un uzvarējis 6 no tām ar komandu Čikāgas "Bulls". Džordans tiek uzskatīts par basketbola leģendu un vienu no labākajiem spēlētājiem visā NBA vēsturē. Arī Džordans savu karjeru sāka ar to, ka NBA draftā viņu izvēlējās Čikāgas "Bulls" komanda. Šobrīd Maikls Džordans ir 57 gadus vecs un ir pievērsies savam biznesam. Viena no populārākajām precēm, kas nes Maikla Džordana vārdu ir NikeAir Jordan apavi.

Džuniors Bridžmens

Šis izbijušais basketbolists ir spēlējis 12 NBA sezonas un piedalījies 849 NBA spēlēs. Džunioru Bridžmenu NBA draftā izvēlējās Losandželosas “Lakers”, tomēr savu karjeru viņš nospēlēja galvenokārt Milvoki "Bucks"un Losandželosas "Clippers". Savas karjeras laikā Džuniors Bridžmens ir izcīnījis vairākus nozīmīgus basketbola sasniegumus. Taču savu vērā ņemamo bagātību - 600 miljons dolāru - Džuniors Bridžmens nopelnīja pēc aktīvās basketbolista karjeras beigām, pievēršoties uzņēmējdarbībai.

Īrvins "Maģiskais" Džonsons

Arī trešajā vietā ierindotā, pasaulslavenā basketbolista Īrvina Džonsona bagātība tiek lēsta 600 miljonu dolāru apmērā." Maģiskais" Džonsons  šobrīd ir 61 gadu vecs un aizvien bauda pasaules slavu. Basketbola karjeras sākumā viņu NBA draftā izvēlējās Losandželosas “Lakers” komanda, kurā viņš nospēlēja tur 13 sezonas. "Maģiskais" Džonsons savas basketbolista karjeras laikā ir uzstādījis ievērojamu karjeras statistiku, kā arī spēlējis ASV nacionālajā izlasē. "Maģiskais" Džonsons ir uzņēmējs, kā arī uzstājas ar motivējošām uzrunām jaunajiem censoņiem.

Kobe Braients

Šis slavenais basketbolists visu savu karjeru nospēlēja Losandželosas “Lakers” un vairākkārt tika atzīts par vienu no labākajiem basketbolistiem. Savas karjeras laikā viņš ieguva ne tikai nozīmīgākos basketbola apbalvojumus, bet arī nopelnīja veselu bagātību - 480 miljonu dolāru apmērā. Savu karjeru viņš uzsāka NBA draftā, kur viņu izvēlējās Šarlotas "Hornets" komanda, taču viņš tika samainīts un iekļuva Losandželosas “Lakers” komandā.

Lebrons Džeimss

Lebrons Džeimss ir basketbolists, kurš no šī spēlētāju topa arī šobrīd turpina savu aktīvo basketbolista karjeru, spēlējot Losandželosas “Lakers” komandā.  Lebrons Džeimss ir piedalījies 10 NBA finālsērijās, četrās no tām izcīnot čempionu titulu. Arī pagājušajā NBA sezonā Lebrons Džeimss Losandželosas “Lakers” sastāvā izcīnīja čempionu titulu, un sporta totalizatori prognozē, ka tieši Džeimss un “Lakers” ir arī jaunās sezonas favorīti. Tomēr arī NBA ir pakļauts globālās pandēmijas radītajām problēmām, tāpēc redzēsim, kā tiks izmainīta NBA darbība un kā spēles tiks pielāgotas jaunajiem apstākļiem.

Fotogalerijā Maikla Džordana īpašums un slavenības dzīves mirkļi.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
sexx 28.11.2020 14:31
CEKC Знaкoмствa - здеcь все девки дaют в пoпу и бepут в pот, бeз дeнeг и oтношeний, все бeсплатнo и анoнимнo! Зaxоди и выбeрай дeвку ----- www.bit.do/exvo

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss