Šarmantā Ieva (25) tika zvērīgi nogalināta un aprakta. Lūk, sodi Strazdauskaites slepkavām

Publicējam slepkavu foto. 25 gadu vecumā prātam neaptverami tika nogalināta lietuviete Ieva, kas satricināja ne tikai Lietuvas sabiedrību, bet visu Eiropu.

Šarmantā Ieva (25) tika zvērīgi nogalināta un aprakta. Lūk, sodi Strazdauskaites slepkavām
Komentāri[6] Bilžu galerija[22] 04.04.2020 19:56
Kauņas apgabaltiesa piektdien pasludinājusi spriedumu 25 gadus vecās Ievas Strazdauskaites slepkavības lietā, kas pirms trim gadiem satricināja Lietuvas sabiedrību, piespriežot vienam no slepkavām mūža ieslodzījumu, bet vēl diviem - attiecīgi 17  un 16 gadu cietumsodu.

Pluņģes iedzīvotāja Strazdauskaite 2017.gada 5.martā no vecāku mājām izbrauca uz Viļņu un ceļā pazuda. Viņas meklēšanai piecas diennaktis sekoja visa Lietuva, līdz policija paziņoja, ka viņa atrasta nogalināta un aprakta.

FOTOGALERIJĀ ZVĒRĪGIE SLEPKAVAS. UN ŠARMANTĀS IEVAS DZĪVES MIRKĻI.

Tika noskaidrots, ka jaunā sieviete nolaupīta, inscenējot satiksmes negadījumu, un nežēlīgi nogalināta dārgā automobiļa dēļ.

Tiesa atzinusi, ka trīs Ķēdaiņu iedzīvotāji - brālēni Leons, Karolis un Mants Bieļauski  - nogalinājuši jaunieti, savtīgu apsvērumu dēļ slēpdami citu noziegumu, darbodamies organizēti un viņu spīdzinādami, žurnālistiem pie tiesas ēkas pastāstījusi tiesas pārstāve Milda Bučnīte.

Leonam Bieļauskam piespriests mūža ieslodzījums, Karolim Bieļauskam cietumā būs jāpavada 17 gadi un Mantam Bieļauskam - 16 gadi.  

Prokurori mūža ieslodzījumu bija pieprasījuši visiem trim brālēniem, kuri tika aizturēti drīz pēc nozieguma pastrādāšanas un atrodas apcietinājumā.

Šai lietā notiesāti arī Marijampoles iedzīvotājs Aļģimants Stankevičs un Ķēdaiņu iedzīvotājs Toms Zagursks, kuriem par piedalīšanos laupīšanā, nelikumīgu šaujamieroča glabāšanu un lietošanu labošanas iestādē būs jāpavada attiecīgi divi gadi divi mēneši un divi gadi.

Spriedumu var pārsūdzēt 20 dienu laikā. Kā norādījis Lietuvas Ģenerālprokuratūras prokurors Gints Ivanausks, prokurori no savas nostājas neatkāpsies. Ņemot vērā, ka spriedums karantīnas dēļ pasludināts attālināti, viņiem vēl nav bijis iespējas sīki iepazīties ar tā pamatojumu, taču ir svarīgi, ka tiesa, kas lietu izskatīja slēgtās sēdēs, atzinusi visus apsūdzībā minētos apstākļus par pierādītiem un nozieguma kvalifikāciju - par pareizu.

Spriedumu gatavojas pārsūdzēt arī uz mūžu notiesātā Leona Bieļauska advokāte.

Bieļauski savu vainu atzinuši daļēji. Kā norādīts tiesas paziņojumā, viņi mērķtiecīgi iznīcinājuši pierādījumus un tiesā mainījuši pirmstiesas izmeklēšanas laikā sniegtās liecības.

Tiesa arī lēmusi, ka trim brālēniem Bieļauskiem solidāri jāatlīdzina nogalinātās jaunietes vecākiem materiālais kaitējums 4510 eiro apmērā un morālais kaitējums katram 30 000 eiro apmērā, bet viņas māsai un līgavainim - morālais kaitējums katram 15 000 eiro apmērā.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
Inta Zubricka 12.04.2020 21:11
Tādus uz reiz nošaut. Tagad sēdēs uz citu rēķina.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss