Nežēlīgais šovbizness un mediji! Priekšlaikus grib apbērēt vienu no skaistākajām Krievijas slavenībām

Arī Latvijā iemīļotā aktrise nominēta seksīgāko skatuves mākslinieču TOP 10. Viņas diagnoze ir briesmīga, taču tā nepieļauj pārkāpt ētikas normas un ņirgāties par dzīvu cilvēku.

Nežēlīgais šovbizness un mediji! Priekšlaikus grib apbērēt vienu no skaistākajām Krievijas slavenībām
Komentāri[7] Bilžu galerija[34] 17.09.2019 14:43
"Viņa mirst... Palikušas skaitītas dienas... Tur viss skaidrs, to nevar izārstēt... Vai tad viņa vēl dzīva?... Uz nāves gultas" - tās ir tikai dažas no bezkaunīgākajām frāzēm Krievijas dzeltenajos medijos un sociālajos tīklos no sabiedrības, tostarp šovbiznesa pārstāvju puses. Viņas diagnoze ir briesmīga, taču tā nepieļauj pārkāpt ētikas normas un ņirgāties par dzīvu cilvēku.

Populārā krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka (Анастасия Заворотнюк), kuru Latvijas televīzijas skatītāji iemīļoja pateicoties seriālam „Mana mīļā aukle”, jau vairākas dienas atrodas reanimācijā vienā no Maskavas labākajām klīnikām - Eiropas Medicīnas centrā.

Nastjas skaistākie dzīves mirkļi fotogalerijā.

TV seriālu, teātra un kino aktrisei Anastasijai Zavorotņukai konstatēts smadzeņu audzējs ceturtajā stadijā. Ārstiem nācies viņu pieslēgt pie mākslīgās elpināšanas aparātiem un dzīvību uzturēt ar medikamentiem. Tāpat ārsti ziņo, ka aktrises stāvoklis ir īpaši smags, jo viņai ir smadzeņu tūska un daļēja ķermeņa paralīze, kas radusies audzēja dēļ. Daži iekšējie orgāni iesot atteikušies funkcionēt.

2019.gada 17.septembra rītā pavēstīts, ka, ņemot vērā to, ka aktrise jau kādu laiku atrodas bezsamaņā, operācijas veikšana un jebkuras terapijas pielietošana ir neiespējama. Šobrīd aktrises pašsajūtu uzrauga reanimācijas ārsti, taču mediķi jau brīdinājuši, ka sieviete šobrīd atrodas sevišķi smagā stāvoklī. Ārsti ir pārtraukuši cīņu ar viņas onkoloģisko slimību ar intensīvās terapijas līdzekļiem.


Ceram un ticam. Turam īkšķus par Nastju. Lai mūsu "mīļā aukle" dzīvo!

Anastasijai ir 48 gadi, viņa ir trīs bērnu māmiņa, jaunākais mazulis šī gada oktobrī svinēs pirmo gadadienu. Zināms, ka pēdējā grūtniecība veikta mākslīgās apaugļošanas ceļā, kas sievietēm pēc 40 gadiem nav ieteicama. Līdzīgu problēmu dēļ 2015.gadā pāragri no dzīves šķīrās dziedātāja un grupas VIAGRA zvaigzne Žanna Friske.

Vairākkārt Nastja bijusi seksīgāko Krievijas sieviešu topos - FHM nosaucis seksīgākās sievietes Krievijā - FOTO

Seriāla „Mana mīļā aukle” zvaigzne šķiras no vīra


Anastasija Zavorotņuka atstāj Valdi Pelšu bez biksēm

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Skatītāja Anna 18.09.2019 17:56
Jādzīvo . Sūtu tik gaišās domas

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss