Ardievu, Alla. Vieglas smiltis. Pugačova pārbiedē savus fanus 'līdz nāvei'

Ardievu, Alla. Vieglas smiltis. Pugačova pārbiedē savus fanus 'līdz nāvei'
Komentāri[8] Bilžu galerija[15] 09.08.2019 20:49
Primadonna Alla Pugačova 2019.gada 7. augustā, savā Instagram profilā ievietojusi tumšu attēlu ar sveci un komentāru "Ardievu, Alla". Foto satriecis un izbrīnījis daudzus Allas sekotājus. Par to vēsta Krievijas slavenais VIP personu žurnāls Starhit.

Kā izrādās, ieraksts ir veltīts Maskavas fashion primadonnai Allai Verberei (Алла Вербер), par kuras nāvi Krievijas mediji paziņoja 6. augustā. ATVADU FOTOGALERIJA

Alla Verbere bija Krievijas modes ikona, pati ietekmīgākā persona Krievijas modes industrijā, Maskavas slavenā tirdzniecības centra CUM (Торговый дом «ЦУМ») modes direktore un tērpu dizainere. Veikals CUM atrodas blakus Kremlim un Sarkanajam laukumam, taču Latvijā un Eiropā šo veikalu dēvē par GUM.

Primadonnas Pugačovas ieraksts, kas bez iedziļināšanās komentāros, sākotnēji liek domāt, ka 70 gadus vecā Pugačova ir devusies viņsaulē, satraucis un saniknojis daudzus Allas Brisovnas fanus un pielūdzējus.

Cilvēki komentāros pat rakstījuši, ka, iespējams, Pugačova šādu ierakstu, veikusi speciāli, lai pievērstu sev uzmanību, kamēr citi dusmīgi atbild, ka Alla nekad tā nedarītu un "ar kuru galu domā tie, kuri tic, ka šādi tiktu paziņots par Primadonnas nāvi".

Slavenā smalko aprindu biznesa lēdija Alla Verbere 61 gada vecumā mirusi pāragri un negaidīti. Diagnoze - meningo sepse pēc pārcieta asinsvadu vēža, vēsta Krievijas mediji. Viņa tiks apbedīta Kanādā.

Uzziņai par slavenāko Krievijas veikalu GUM (Торговый дом «ЦУМ»):

Kādreiz visai parasts padomju laika universālveikals, šobrīd viens no spožākajiem Maskavas luksusa iepirkšanās tempļiem. Apmeklējuma vērts ne tikai pārstāvēto brendu, bet arī izcilās arhitektūras dēļ. 1890. gadā celtais GUM savulaik bija Maskavas pirmais universālveikals, ēka ar visai vētrainu vēsturi - 1825. gadā to izpostīja ugunsgrēks, pirms revolūcijas te atradās viss skaistāko Krievijas impērijas veikalu zieds.

Vēlāk slavenās pasāžas tika nacionalizētas, pēc PSRS sabrukuma GUM tika privatizēts un vairakkārt mainīja īpašniekus, līdz 2005. gadā to iegādājās pazīstamā Krievijas luksusa biznesa haizivs - grupa Bosco di Ciliegi, pārvēršot to jaunās Maskavas iepirkšanās citadelē. 2007. gada nogalē te tika atklāts arī pirmais lakoniskā minimālisma klasiķa Jil Sander veikals, kurš savā ziņā uzskatāms arī par simbolisku notikumu - neiedomājamu vēl pirms pāris gadiem, kad pilsētas modes skatuve pielūdza Roberto Cavalli un viņam līdzīgo ekstravaganti spožās spalvas.

Alla Verbere. Intervija.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
Smi 16.08.2019 23:47
Alločka nedzer tik daudz

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss