24 gadu vecumā Maskavā zvērīgi noslepkavota topošā ārste, MISS MAXIM 2018 Jekaterina Karaglanova

Šokējošs stāsts. Meitenei pārgriezta rīkle, līķis noslēpts čemodānā. Greizsirdības dēļ. Nepilngadīgām personām neiesakām. ZIŅA PAPILDINĀTA 31.JŪLIJĀ plkst. 16:00.

24 gadu vecumā Maskavā zvērīgi noslepkavota topošā ārste, MISS MAXIM 2018 Jekaterina Karaglanova
Komentāri[5] Bilžu galerija[7] 30.07.2019 22:03

PAPILDINĀTS: Maskavas policija aizturējusi vīrieti, kuru tur aizdomās par prominentās influenceres un blogeres slepkavību, vēsta vadošais Krievijas portāls Lenta.ru.Policija 24 gadus vecās Jekaterinas Karaglanovas (Екатерина Караганова - fotogalerijā) līķi atraduši čemodānā, kas atradies jaunietes mājās Maskavā. Viņas ķermeni klājušas vairākas durtas brūces. Likumsargi uzskata, ka jaunās sievietes slepkavības motīvs esot greizsirdība. Karaglanova tikko bija uzsākusi jaunas attiecības un plānoja doties ceļojumā uz Nīderlandi, lai 2019.gada 30.jūlijā nosvinētu savu dzimšanas dienu. Viņa plašākai sabierībai kļuvusi zināma, jo pērn bijusi konkursa MISS MAXIM 2018 fināliste, vēsta Komsomoļskaja Pravda.
Vairāki mediji atšķirīgi vēsta par sievietes vecumu - pēc Krievijas mediju ziņotā Katja 30.jūlijā būtu svinējusi 25. jubileju. Viņa esot plānojusi šo notikumu atzīmēt Holandē ar kādu 52 gadus vecu oligarhu, kurš viņas dzīvē kā mīļotais vīrietis ienācis pēc iepriekšējām attiecībām ar 32 gadus veco draugu. Tieši pēdējais tiek turēts aizdomās par zvērīgo slepkavību - viņš esot iznācis pa nama parādsdurvīm neilgi pirms slepkavības fakta konstatācijas - to fiksējušas videokameras.

Jekaterinas vecāki cēluši trauksmi jau divas dienas pirms plānotā ceļojuma, jo nevarējuši sazvanīt meitu.
Karaglanovas vecākiem izdevās iekļūt meitas dzīvoklī, kur tā gaitenī tika atrasts čemodāns ar sievietes līķi. Nekavējoties tika izsaukti mediķi un policija, taču konstatēts, ka jaunietei pārgriezta rīkle.

Jekaterina regulāri sociālajā tīklā Instagram publicēja fotogrāfijas. Viņas aktivitātēm ikdienā sekoja vairāk nekā 85 tūkstoši cilvēku. Viņa tika uzskatīta par jaunu un talantīgu influenceri. ATVADU FOTOGALERIJA.


Jauniete regulāri devās ceļojumos un veidoja blogus par tūrisma iespējām. Jekaterina vēlējās kļūt par ārsti un studēja rezidentūrā medicīnas skolā Maskavā. Viņa specializējas dermatoloģijā un Krievijas galvaspilsētā jau bija izgājusi praksi.


Izsakām visdziļāko līdzjūtību. Notikušais ir šokējoši necilvēcisks, nesamērīgs, nesaprotams, nesalīdzināms ar cilvēku dzīvi 21.gadsimtā.

Katjas InstagramEj uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Sv marija 18.08.2019 21:02
kungs, Die's, kur pasaule iet...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss