Jaunības pilnbriedā šaušalīgā autokastrofā gājuši bojā telekanāla THT humoršova Stand Up aktieri

FOTO/VIDEO. Kanāla TNT humoršovi ir iecienīti arī Latvijas iedzīvotāju ekrānos, tostarp šovs Stand Up, kura radītāji ir Krievijas šovbiznesa dūži, populārā projekta Comedy Club aktieri Ruslans Belijs un Jūlija Ahmedova. Diemžēl divu šī projekta aktieru mūžs ir aprāvies pašā slavas zenītā.

Jaunības pilnbriedā šaušalīgā autokastrofā gājuši bojā telekanāla THT humoršova Stand Up aktieri
Komentāri[8] Bilžu galerija[19] 05.05.2019 19:48
2019.gada 3.maijā Krievijas pilsētas Kubaņas apkārtnē noticis smags satiksmes negadījums, kurā dzīvības zaudējuši kopumā pieci cilvēki, to vidū arī divi Krievijā pazīstami Stand Up komiķi – Deniss Malovičko un Jeļena Zujeva. Abi iepriekš vadījuši vairākus izklaides projektus telekompānijā THT. Uz šosejas frontāli sadūrušās un pēc tam arī aizdegušās abas Huyndai automašīnas. Sestdien internetā publicēts video no avārijas vietas.

Denisam Malovičko bija 35 gadi, bet Jeļenai Zujevai tikai 25 gadi. Deniss bija arī Latvijā cienītā šova Stand Up zvaigzne. Arī Jeļena darbojās šai humora projektā, kā arī spilgtus rezultātus guva Krievijas šova X Faktors finālā.

Provizoriskās ziņas liecina, ka avāriju izraisījis 60 gadus vecs Hyundai Accent vadītājs, kurš iebraucis pretējās kustības joslā, turklāt viņš šajā negadījumā izdzīvojis. Savukārt otras automašīnas Hyundai Verna vadītājs un trīs tās pasažieri gājuši bojā notikuma vietā, bet vēl viens pasažieris no šī paša auto nogādāts slimnīcā. Neoficiāli arī ziņots, ka bojā gājušie automašīnā atradušies kā BlaBlaCar servisa līdzbraucēji.

Par  notikušo ierosināta krimināllieta. Krievijas šovbiznesa cilvēki neslēpj šoku par notikušo un izsaka līdzjūtības bojā gājušo tuviniekiem un talanta cienītājiem. ATVADU FOTOGALERIJA.

Kanāla TNT humoršovi ir iecienīti arī Latvijas skatītāju ekrānos, tostarp šovs Stand Up, kura radītāji ir Krievijas šovbiznesa dūži, populārā projekta Comedy Club aktieri Ruslans Belijs un Jūlija Ahmedova. Diemžēl divu šī projekta aktieru mūžs ir aprāvies pašā slavas sākuma zenītā.

View this post on Instagram

5 человек погибли в ДТП под Белореченском😬 . Сегодня, около 17:40 в дежурную часть Отдела МВД России по Белореченскому району поступило сообщение о дорожно-транспортном происшествии с участием двух автомобилей, произошедшее на трассе вблизи станицы Рязанской. . По предварительным данным, водитель автомобиля HyundaiAccent, 1959 года рождения, выехал на полосу встречного движения и допустил столкновение с другим автомобилем Hyundai. . В результате ДТП на месте от полученных травм скончались 5 человек, их личности устанавливаются. Так же госпитализированы с травмами различной степени тяжести предполагаемый виновник и житель Тимашевска 1984 г.р. . В настоящее время на месте работают все аварийные службы. По факту аварии проводится проверка. Полицейские устанавливают все обстоятельства произошедшего. Решается вопрос о возбуждении уголовного дела. . #чпюг #белореченск

A post shared by ЧП Краснодар (@chp_yug) on

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [8]

garik 06.05.2019 07:28
visdziļaķā līdzj'tība
Silvija 06.05.2019 01:37
tik neticami, ka vienkārši aizraujas elpa. Jauni, daudzsološi cilvēki, kas gribēja kalpot sabiedrībai, priecēt cilvēkus vienā mirklī iznīcināti... Līdzjūtības tuviniekiem
nja 06.05.2019 01:10
nepateicīgā pasaule un liktens
Elina 06.05.2019 00:20
gan puisis gan meitene dauzdkārt redzēti tnt. kāpēc tā notiek? bomži un noziedznieki dzīvo līdz sirmam vecumam, bet te viss atņemts personībām pašā īstās dzīves sākumā...
Mika 05.05.2019 23:25
katram savs liktenis ierakstits. tomēr neticas ka visaugstākais varētu būt tik nežēlīgs pret jauanjiem talantiem
velta 05.05.2019 22:20
Šausmas, ka aizsauc junus talantus, RIP
Elga 05.05.2019 22:14
tas ir vājprāts

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV