Sirdi plosošs glābēju video: pēc 24 h milzu salā sprādziena gruvešos atrod dzīvu 11 mēnešus vecu mazuli

Cilvēku likteņi un dzīve glābēju-ugunsdzēsēju un operatīvo dienestu rokās. 22 cilvēku nāves, bet vēl 19 cilvēku liktenis nav zināms...

Sirdi plosošs glābēju video: pēc 24 h milzu salā sprādziena gruvešos atrod dzīvu 11 mēnešus vecu mazuli
Komentāri[6] Bilžu galerija[20] 02.01.2019 16:51


Krievijas pilsētā Magņitogorskā sagruvušās dzīvojamās mājas drupās atrasto bojāgājušo skaits pieaudzis līdz 22 cilvēkam, bet vēl 19 cilvēku liktenis nav zināms, ziņo RIA Novosti 2.janvārī plkst.18:00. Glābējiem otrdien, 2019.gada 1.janvārī, izdevies atbrīvot 11 mēnešus vecu mazuli. FOTOGALERIJA

Ļoti satraucošus mirkļus piedzīvoja glābēji Magņitogorskā, gruvešos izdzirdot bērna raudas. Uzvarot smagā cīņā ar sabrukušām konstrukcijām, viņi atrada izdzīvojušo zīdainīti.


Mazais puisēns gruvešos pavadīja veselu diennakti. Viņu izglāba tas, ka viņš bija ielikts bērnu gultiņā siltā segā.
Tomēr bērna stāvokli mediķi vērtē kā ārkārtīgi smagu – viņš nogādāts slimnīcā ar vispārēju ķermeņa apsaldējumu, lūzumiem un galvas traumu. Viņu gatavo pārvešanai uz Maskavu. Puisēna mamma ar vecāko – trīsgadīgu dēlu sprādziena brīdī gulējusi uz dīvāna. Viņiem abiem izdevās izglābties, taču mazo brāli nevarēja atrast.

Pēc sprādziena ziņots par vairākiem pazudušiem maziem bērniem. Taču pēc astotā upura ķermeņa atrašanas glābšanas darbi tika apturēti, pastāvot konstrukciju sabrukšanas riskam. Tagad glābēji demontēs eksplozijas neskartu kāpņu telpas sienu un tikai tad atsāks meklēšanas operāciju. Šis darbs varētu aizņemt diennakti, bet Magņitogorskā ir -22 grādu sals.
Trešdien, 2.janvārī, pilsētā izsludinātas sēras.

Kāds sociālā tīkla lietotājs zem šī video raksta: "It kā esmu pieaudzis, rūdīts vecis, bet redzot šo video asaras pašas no sevis izsprāga ārā. Lai mazajam izdodas!"


Число жертв обрушения дома в Магнитогорске увеличилось

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
Olita Tanasa 06.01.2019 22:06
Otra piedzimsana mazulitit

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss