Negaidīti 55 gadu vecumā mūžībā aizsaukts viens no izcilākajiem humoršova 'Krivoje Zerkalo' (Greizais Spogulis) pamatsastāva aktieriem

Aktieris, humorists un šova dibinātājs Jevgēņijs Petrosjans veltījis īpašus atvadu vārdus sava aktieru ansambļa zvaigznei.

Negaidīti 55 gadu vecumā mūžībā aizsaukts viens no izcilākajiem humoršova 'Krivoje Zerkalo' (Greizais Spogulis) pamatsastāva aktieriem
Komentāri[2] Bilžu galerija[16] 25.12.2018 00:36
Viņsaulē aizgājis populārā Krievijas humora šova 'Krivoje zerkalo' jokdaris Obids Asomovs. Aktieris, humorists un projekta autors Jevgēņijs Petrosjans veltījis īpašus atvadu vārdus sava aktieru ansambļa zvaigznei.

Par Asomova nāvi sociālās saziņas tīklā “Instagram” pavēstīja 'Krivoje zerkalo' dibinātājiem Jevgēņijs Petrosjans. 56 gadus vecais Obids miris no sirds slimības.

“Vēl pirms divām nedēļām biju viesizrādēs Taškentā, kopā ar Asomovu pavadīju divas lieliskas dienas. Viņš bija cilvēks, no kura staroja prieks, viņš skatītājiem dāvāja smaidus, viņā dzirkstīja humors, un pēkšņi tāda negaidīta nāve… ” saka Jevgēņijs Petrosjans.

ATVADU FOTOGALERIJA

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
Mudīte 20.02.2019 23:50
Liels talanats. Līdzjūtība.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss