Lūk, pirmā pasaulē nofilmētā aviokatastrofa no lidmašīnas salona iekšpuses

20 cietušie, 2 bojā gājušie. FOTO/VIDEO. Brīdinām par nepatīkamiem skatiem. 2018.gada 10.jūlijā avarēja lidmašīna, kurā...

Lūk, pirmā pasaulē nofilmētā aviokatastrofa no lidmašīnas salona iekšpuses
Komentāri[3] Bilžu galerija[7] 22.07.2018 12:02
2018.gada 10.jūlijā Dienvidāfrikas Republikā avarēja lidmašīna, kurā cieta 20 cilvēki un gāja bojā divi cilvēki. Vienam no pasažieriem izdevās pilnībā nofilmēt, kā notika lidmašīnas krišana.

20 cilvēki cietuši. Starp tiem ir arī abi piloti, kuri bija bezsamaņā. Aculiecinieks iepretim lidmašīnas kreisajam spārnam uzsāk un turpina filmēt degošo dzinēju līdz pat lidojuma traģiskajam finālam, viņš filmē lidmašīnas krišanu līdz pašām beigām.Video dzirdamas frāzes: "Viss kļūst sliktāk. Viss ir ļoti slikti." Beigās telefona ekrānā viss satumsis un milzu sadūmojums gaisa kuģa salonā.

Sabiedrībā un aviobiznesa kuluāros valda viedoklis, ka šī ir pasaulē pirmā aviokatastrofa, kura no A-Z nofilmēta no gaisa kuģa iekšpuses. Čarterreisa katastrofa notika neilgi pēc pacelšanās no Wonderboom lidostas Pretorijā Dienvidāfrikā. Lidmašīnā kopā ar apkalpi atradās 19 cilvēki, bet trīs cilvēki smagi cieta uz zemes.

FOTOGALERIJA NO NOTIKUMA VIETAS

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Aina 26.07.2018 23:39
kad bail no augstuma, tad ikkatrā lidojumā domas par to vien

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss