28 gadu vecumā izcilais Aviči pieņēmis lēmumu dzīvi beigt pašnāvībā

Mūziķis vairākkārt brīdinājis savu menedžmentu, ka lielais šovu skaits iedzīs viņu kapā.

28 gadu vecumā izcilais Aviči pieņēmis lēmumu dzīvi beigt pašnāvībā
Komentāri Bilžu galerija[7] 27.04.2018 18:28
Mūžībā aizgājušā zviedru dīdžeja Aviči jeb īstajā vārdā Tima Berlinga ģimene nākusi klajā ar paziņojumu, kurā netiešā veidā atklāts, ka mūziķis izdarījis pašnāvību.

"Mūsu mīļais Tims bija meklētājs, ievainojama, mākslinieciska dvēsele, kas meklēja atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem. Perfekcionists, kurš ceļoja un strādāja smagi vietā, kas noveda pie pamatīga stresa. Kad viņš pārtrauca koncertēt, viņš vēlējās atrast balansu dzīvē, lai būtu priecīgs un varētu darīt to, ko mīlēja visvairāk - radīt mūziku. Viņš ļoti cīnījās ar domām par dzīvi, tās jēgu un prieku. Viņš tā vairs nevarēja dzīvot.
Viņš vēlējās atrast mieru. Tims nebija radīts biznesam, kurā atradās; viņš bija jūtīgs puisis, kurš mīlēja savus fanus, bet izvairījās no uzmanības. Tim, tu vienmēr būsi mīlēts un tu mums pietrūksi. Tas, kāds tu biji un kādu mūziku radīji, mūžīgi dzīvos mūsu atmiņās. Mēs tevi mīlam!"Pagaidām oficiālais nāves iemesls nav apstiprināts, tomēr pēc ģimenes paziņojuma, kā arī ārvalstu medijos paustā, saprotams, ka mūziķis izdarījis pašnāvību.

Britu mediji vēsta, ka zviedru dīdžejs Avicii, kuru 20. aprīlī atrada mirušu, vairākkārt brīdinājis savu menedžmentu, ka lielais šovu skaits "iedzīs viņu kapā".

Nesen klajā laistā dokumentālā filma atklājusi, ka 28 gadus vecais zviedru dīdžejs daudzas reizes brīdinājis savu komandu, ka viņš nomirs, ja turpinās uzstāties.

2016. gadā mākslinieks saskārās ar veselības problēmām, kuras veicināja pārlieku lielā alkohola lietošana. Avicii pat apgalvoja, ka vairs neuzstāsies dzīvajā, taču viņa menedžments turpināja plānot grandiozus šovus.

"Es esmu viņiem to teicis. Es vairs nebūšu spējīgs uzstāties," pirms pāris gadiem apgalvoja pats Avicii. Astoņu gadu laikā Avicii bija uzstājies 813 šovos, kas 2016. gadā māksliniekam radīja milzu pārgurumu.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss