Šokējoši. 64 bojā gājušie, 84 ievainotie. Tirdzniecības centru Krievijā aizdedzinājuši divi bērni

Cilvēki izmisumā lēca ārā pa logiem, tādējādi nositoties. Lielākā daļa traģēdijā bojā gājušie ir bērni no 2-13 gadiem. FOTO/VIDEO + ACULIECINIEKA VIDEO NO IEKŠPUSES. Līdz 18 gadiem neiesakām.

Šokējoši. 64 bojā gājušie, 84 ievainotie. Tirdzniecības centru Krievijā aizdedzinājuši divi bērni
Komentāri[5] Bilžu galerija[26] 26.03.2018 15:45
Ugunsgrēkā tirdzniecības centrā Ziemas ķirsis (Зимняя вишня) Krievijas pilsētā Kemerovā dzīvību zaudējuši vismaz 64 cilvēki, pirmdien paziņoja Krievijas ārkārtējo situāciju ministrs Vladimirs Pučkovs.

Viņš sacīja žurnālistiem, ka joprojām ir bez vēsts pazudušie, - tirdzniecības centrā atrodas vēl vismaz seši cilvēki, un nav zināms, cik no viņiem gājuši bojā. Iepriekš tika ziņots par vairākiem desmitiem pazudušo. Pučkovs arī sacīja, ka liesmas, kas bija lielākoties apdzēstas, atsākušās ar jaunu spēku.Pēc oficiāliem datiem cietuši 84 cilvēki. Ugunsdzēsības signalizācija nav nostrādājusi un pa skaļruni neviens par ārkārtas situāciju nav informējis. Evakuācijas izejas bijušas slēgtas. Arī apsardzes darbinieki esot glābušies vien paši, nepalīdzot bērniem. Cilvēki panikā lēca ārā pa logiem, tādējādi nositoties vai smagi ciešot - skatiet pēdējā video zemāk.FOTO UN VIDEO neiesakām personām ar vājiem nerviem un nepilngadīgajiem.

Ārkārtējo situāciju ministrijas sēdē iepriekš tika sniegta informācija, ka sabrukušas divas no trim tirdzniecības centrā esošajām kinozālēm. Vēlāk sabruka tirdzniecības centra jumts.

Ārkārtas situāciju ministrs Vladimirs Pučkovs licis tirdzniecības centru dzēst tikai no ārpuses.

Sākotnējā izmeklēšanā noskaidrots, ka ugunsgrēks izcēlies bērnu batutu centrā, kur kāds no bērniem esot atnesis šķiltavas, pavēstīja Kemerovas apgabala gubernatora vietnieks Vladimirs Černovs.

Ziņu vietne Sibdelo, atsaucoties uz neoficiālu avotu, vēsta, ka ugunsgrēku izraisījuši divi pusaudži, kas batutu centrā aizdedzinājuši porolona kubus.

«Man ir droši zināms, ka tirdzniecības centra darbinieks redzēja, kā šie puiši aizdedzināja porolonu. Viņš mēģināja nodzēst uguni, taču liesmas izplatījās gandrīz momentā. Turklāt šie pusaudži izglābās - darbinieks viņus izveda ārā,» sacījis avots.

Pēdējā laikā tirdzniecības centra ceturtajā stāvā pulcējušies pusaudži ar asociālu uzvedību, vēsta Krievijas mediji. 

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Ainis 31.03.2018 16:57
nelaimēm nav taut'ibu. Tāpēc esam kopā un sērojam līdzi arī Latvijā

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss