Maršruta autobusam ietriecoties pūlī Maskavā nogalināti 5 cilvēki, vairāk kā 15 smagi savainoti. VIDEO

VIDEO REDZAMS, KĀ AUTOBUSS ILGI STĀV PIETURĀ UN PĒKŠŅI STRAUJI SPECIĀLI UZBRAUC UZ IETVES TARANĒJOT ĻAUŽU PŪLI. Līdz 18 gadiem neiesakām, brīdinām par nepatīkamiem skatiem.

Maršruta autobusam ietriecoties pūlī Maskavā nogalināti 5 cilvēki, vairāk kā 15 smagi savainoti. VIDEO
Komentāri[5] Bilžu galerija[12] 25.12.2017 17:17
Maskavā 2017.gada 25.decembrī, kas Krievijā ir oficiāla darba diena, notikusi liela traģēdija: metro stacijā Slāvu Bulvāris jeb Slavjanskij Bulvar (Славянский бульвар) pilsētas 818. maršruta autobuss iebraucis gājēju pūlī un tunelī, kas ved uz metro staciju. Krievijas mediji vēsta, ka bojā gājuši pieci cilvēki, bet vēl vairāk kā 15 ievainoti - šie dati gan ir nedaudz atšķirīgi dažādos informācijas avotos.
Autobusa vadītājs ir apcietināts. Saskaņā ar aculiecinieku stāstīto, vadītāja veselība ir pietiekami labā stāvoklī, lai viņu varētu nopratināt. Notikuma vietā operatīvi ieradās Maskavas mērs Sergejs Sobjaņins, kurš steidzami, līdz 26.decembra plkst. 5:00 uzdevis pārbaudīt visu pilsētas maršruta autobusu tehnisko stāvoklī, kā arī izteica līdzjūtību un apsolīja sniegt visas materiālās izmaksas cietušo ārstēšanai un bojā gājušo tuviniekiem. Izmaksāts tiks: 1 miljons rubļu (14 500 EUR) katram bojā gājušā tuviniekiem, bet cietušajiem 500 tūkstoši katram (7 250 EUR).


Krievijas Iekšlietu ministrija izskata divas versijas par notikušo - vai nu vadītājs nespēja laikā nobremzēt, vai arī autobusam bija kāds tehnisks defekts, bet trešajā video var skaidri redzēt, ka vadītājs pārvarot augsto apmali speciāli uzbrauc uz ietves un uzņem ātrumu ietriecoties cilvēkos.

Ievainoto glābšanā iesaistīti vairāki helikopteri. Daudzi ievainotie ir smagā stāvoklī, un trīs no tiem bija pakļuvuši zem autobusa.

Autobusa šoferim ir 58 gadi. Viņš nogalinājis 5 cilvēkus, daudzus ievainojis, bet pats nav cietis vispār un atrodas izolatorā, stāstot, ka viņam bremzes atteikušas...
ŠAJĀ VIDEO REDZAMS, KĀ AUTOBUSS STĀV PIETURĀ, TAD SPECIĀLI UZBRAUC UZ IETVES UN IETRIECAS ĻAUŽU PŪLĪ (ja jums šeit šo šokējošo video neatskaņo, tad skatiet to šeit )

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
maira 25.12.2017 22:59
mūža ieslodzījumu šim necilvēkam!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss