Par prezidenta Putina attainošanu bez sēkliniekiem māksliniekam draud reāls cietumsods

Par prezidenta Putina attainošanu bez sēkliniekiem māksliniekam draud reāls cietumsods
Komentāri[5] Bilžu galerija[6] 23.11.2017 22:23
Tēlniekam Viktoram Kropačovam draud cietumsods par Krievijas prezidenta Vladimira Putina attēlošanu bez sēkliniekiem, izpētījis portāls Bb.vesti.lv.

Vēloties atstāt iespaidu uz Krievijas līderi, Kropačovs radījis ērmīga paskata skulptūru – ar lāča rumpi, enģeļa spārniem un Putina galvu. Tēlnieka darba augļi nav palikuši nepamanīti – sociālo mediju lietotāji, kam pirmajiem Kropačovs atrādījis savu gara darbu, pamanījuši, ka savdabīgajam Putina attēlojumam trūkst sēklinieku. Daudzi sociālo mediju lietotāji min, ka šādu Putina attēlojumu varētu vērtēt kā necieņas izrādīšanu. “Es nedomāju, ka Putins gribētu tikt attēlots bez sēkliniekiem,” raksta kāds sociālo tīklu lietotājs.Daudzi uzskata, ka šāds prezidenta attēlojums ir aizskarošs, un nebūtu pārsteigums, ja Kropačovs tiktu arestēts par necieņas izrādīšanu un nosūtīts uz labošanas darbu nometni Sībīrijā. Daži sociālo mediju lietotāji norāda, ka viņuprāt Kropačovs ir pelnījis desmit vai pat piecpadsmit gadus ilgu cietumsodu.

Savdabīgā skulptūra Krievijā ir kļuvusi par galveno sarunu tematu, savukārt tās attēls ir kļuvis par vienu no skatītākajām bildēm internetā. “Vai tas vispār ir likumīgi – šādi attēlot Krievijas prezidentu?” jautā kāds cits sociālo mediju lietotājs.

Neskatoties uz sabiedrības negatīvo reakciju, pats tēlnieks intervijā medijiem izteicis vēlmi prezentēt savu mākslas darbu prezidentam Putinam personīgi. Viņš arī norādījis, ka skulptūra simbolizējot Krieviju Putina pārvaldībā.

“Katra skulptūras detaļa ir svarīga, un tai ir sava nozīme. Lāča ķermenis simbolizē Krieviju, savukārt mūsu prezidents ir tas, kurš pārvalda valsti un nosaka likumus,” skaidro Kropačovs. Viņš arī norāda, ka ērglis, kuru ar kāju ir piespiedusi skulptūra, simbolizē Krievijas ārējos ienaidniekus. Lai gan Kropačovs visos sīkumos izskaidroja skulptūras jēgpilno nozīmi, viņš tā arī nav atbildējis uz sabiedrības galveno jautājumu – kāpēc viņš Krievijas prezidentu attēlojis bez sēkliniekiem.

Vadoties pēc Krievijas Federācijas likumdošanas, sods par prezidenta vai citas amatpersonas cieņas un goda aizskaršanu ir viens gads sabiedrisko darbu, lai gan atsevišķos gadījumos tiek pielietotas arī stingrākas soda sankcijas.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Virginijus Mileškova 01.12.2017 18:44
Piedodiet, tā vairs nerakstīšu, esmu "trollis" :((((

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss