Varonis! Latviešu šoferi, kurš izglāba mazu zēnu no drošas nāves, slavē visā pasaulē

VIDEO.

Varonis! Latviešu šoferi, kurš izglāba mazu zēnu no drošas nāves, slavē visā pasaulē
Komentāri[3] 14.11.2017 05:04
Internetā un ziņu aģentūrās milzu popularitāti guvis video, kurā pretimbraucošā kravas auto videoreģistrators fiksējis dramatisku epizodi uz šosejas Norvēģijā.

Video redzams, kā ceļa malā piestāj autobuss un no tā izkāpj bērni. Kad autobuss atsāk kustību, pāris no viņiem nolemj iespējami ātri nokļūt šosejas otrā pusē. Vismaz vienam no viņiem šis lēmums varēja kļūt liktenīgs, jo tieši tajā brīdī pretējā virzienā brauca Latvijā bāzētā kravu loģistikas uzņēmuma Kreiss furgons.
Laimīgā kārtā šajā situācijā pareizi nostrādāja gan vadītājs, gan Volvo kravas automobiļa ārkārtas bremzēšanas sistēma. Pretējā gadījumā epizodes iznākums varēja būt gaužām bēdīgs.


Starp citu, kā liecina informācija Kreiss interneta vietnē, ikvienam uzņēmuma algotajam šoferim ir pienākums apmeklēt Kreiss Tālbraucēju akadēmijas kursus, kuros pasniedz ne tikai ekonomiskas, bet arī drošas braukšanas kursus.

Paldies Latvijas šoferim! Viņš tiešām ir varonis, par ko atzinīgi izsakās sabiedrība visā pasaulē.

Avots: TVNET.lv

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Sissel 14.11.2017 10:29
Vispār jau nekur nav minēts, tā izcelts, ka latviešu šoferis. Latvijas ziņu portāli atkal kaut ko sagroza. Vismaz pašu norvēģu ziņu portālos ir rakstīts vienkārši šoferis. Bet te jau klusie telefoni atkal.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss