68 gadu vecumā Alla Pugačova kļūst arvien skaistāka un seksīgāka. FOTO

Zied kā puķe! Primadonnai Allai Borisovnai iestājusies otrā jaunība.

68 gadu vecumā Alla Pugačova kļūst arvien skaistāka un seksīgāka. FOTO
Komentāri[16] Bilžu galerija[9] 02.06.2017 10:44
Jaunākās ziņas no zvaigžņu ģimenes ir pārsteidzošas fotogrāfijas, kurās Alla Pugačova zied kā jauna meitene. Draugi un fani uzteic Allas slaidumu un seksapīlu.

Tāpat mediji izpētījuši, ka Krievijas estrādes zvaigznes Allas Pugačovas un krievu humorista Maksima Galkina gandrīz četrus gadus vecie dvīņi Elizabete un Garijs jau apgūst franču valodu.


Galkins savā Instagram kontā publicējis video ar dēlu Gariju, kurā abi sarunājas franču mēlē,  viņš labrpāt rotaļājas. Savukārt Ļiza pa vecāku māju braukā ar skrejritenīti.

Vecāki, neskatoties uz savām karjerām un aizņemto grafiku, regulāri pavada laiku kopā ar mazajiem -  spēlējas, dodas pastaigās un atpūšas.

Kā zināms, abus mazuļus zvaigžņu pārim 2013. gada 18. septembrī dzemdēja surogātmāte. Pugačovai no iepriekšējām attiecībām ir meita, dziedātāja Kristīna Orbakaite, kura dzimusi Lietuvā.

Allai Borisovnai ir 68 gadi, bet Maksimam 40 gadi.

Вчера повторяли выпуск Точь-в-точь. Вот кто-то из неравнодушных поделился забавным попурри моих перевоплощений 🤓#точьвточь #максимгалкин #одинводин #тютелькавтютельку #азнавур #аллапугачева #стасмихайлов #вертинский #аннагерман #шаляпин #иглесиас #градский #николайворонов #мариякаллас #тильлиндеманн #нотрдам #шер #митхунчакраборти #шариков

A post shared by Максим Галкин | Official (@maxgalkinru) on

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
roko 03.06.2017 09:11
Kāpēc jūs domājat, ka tā ir Alla nevis viņas dubultniece? Arī Maksims beidzot izskatās laimīgs.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss