62 gadus vecs dziedātājs dzīvo ar nepilngadīgu draudzeni; viņi varētu būt vectēvs un mazmeita...

Arī tā gadās.

62 gadus vecs dziedātājs dzīvo ar nepilngadīgu draudzeni; viņi varētu būt vectēvs un mazmeita...
Komentāri[25] Bilžu galerija[7] 09.12.2013 18:06

Krievijas estrādes zvaigzne Aleksandrs Serovs uz krāšņo pasākumu Gada labākā dziesma (Песня года) ieradās ar septiņpadsmitgadīgo bruneti Elizabeti Semičastnovu.

"Šī dāma ir mana jaunā mūza!" - saviem draugiem pasākumā paziņojis Aleksandrs. Abi balodīši bija rociņās sadevušies.

Krievu prese mēļo: 45 gadu starpība, viņi varētu būt vectētiņš un mazmeitiņa...

Elizabetes bildes fotogalerijā

Aleksandrs Serovs muzicējis arī Latvijā. Koncertaģentūra Makroconcert, kas 2007. gadā organizēja mākslinieka uzstāšanos Dzintaru koncertzālē vēsta, ka Serovs atšķiras no citiem mūziķiem ar savu filozofisko dzīves uztveri, ar prasmi spēlēt saksofonu un, protams, ar savu lielisko, neaizmirstamo balsi un mūziku.

Astoņdesmito gadu beigās pēkšņi parādījies uz plašās Krievijas estrādes skatuves, viņš uzreiz kļuva sieviešu mīluli, viņa vīrišķīgais tēls un spēcīgā balss savaldzināja ne vienu vien skatītāju. Pirmā visveiksmīgākā dziesma Igora Krutoja sacerētā „Madonna” – to dziedāja un klausījās it visur. Sekoja solo koncerti un veiksmīgas uzstāšanās ārzemēs. Mazliet vēlāk Aleksandrs Serovs it kā pazuda no skatuves uz krietnu laiku, tomēr nepārtrauca komponēt, dziedāt, muzicēt, un viņa fani palikuši uzticīgi dziedātāja daiļradei līdz šim brīdim.

Dziedātājs teic, ka galvenais, lai viņa dziesmas nestu prieku, tādēļ nav svarīgi, kur viņš uzstājas – milzu hallē vai niecīgā kultūras namā, uz jebkuras skatuves viņš dzied, atdodams visu savu sirdi. Arī Dzintaru koncertzālē būs iespējams dzirdēt gan Aleksandra Serova viszināmākās un iemīļotākās dziesmas, gan viņa jaunāko veikumu programmā „Beskonečnaja lubovj”. No sirds...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [25] ››
D I N I J A 20.12.2013 22:26
Mani un Ulmani neviens nepārspļaus

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss