SKANDĀLS - Monako prinča līgava mēģinājusi aizlaisties dažas dienas pirms kāzām

Kamēr Monako karalistē notiek aktīva gatavošanās 53 gadus vecā Monako prinča Alberta II un bijušās 33 gadus vecās peldētājas Šarlīnas Vitstokas kāzām, kurām jānotiek sestdien, līgava tikusi aizturēt lidostā ar aviobiļeti vienā virzienā uz savu dzimteni, vēsta ārzemju mediji.

SKANDĀLS - Monako prinča līgava mēģinājusi aizlaisties dažas dienas pirms kāzām
Komentāri[4] 30.06.2011 21:39

Monako prinča Alberta līgava dažas dienas pirms kāzām mēģinājusi atgriezties savā dzimtajā Dienvidāfrikā.

Žurnālistiem pagaidām nav izdevies noskaidrot, kas bijis par iemeslu bijušās peldētājas rīcībai. Monako prinča Alberta pagātnes dēkas nevienam nav noslēpums, ir zināms pat tas, ka viņam ir divi ārlaulību bērni. Nesen gan parādījās informācija, ka viņam ir vēl viens ārlaulību bērns, tomēr maz ticams, ka tas bija par iemeslu viņa līgavas bēgšanas mēģinājumam.

48 stundas pirms gaidāmajām kāzām Monako princim Albertam nākas taisnoties medijiem, ka viņa līgava nav mēģinājusi bēgt, pametot viņu ar garu degunu. Tomēr franču izdevums „L’Express” vēsta, ka policijai otrdien tika dots paša prinča rīkojums aizturēt Vitstoku Nicas lidostā. Pie viņas tika atrasta aviobiļete vienā virzienā uz dzimto Dienvidāfriku.

Vitstoka piespiedu kārtā ir atgriezusies karaļnamā, un, visticamāk, ka sestdien plānotās kāzas notiks, jo viņa būs likts saprast, ka atkāpšanās ceļa viņai vairs nav.

Karaļnama pārstāvji, protams, noliedz ziņas par Monako prinča Alberta bēgošo līgavu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
? 02.07.2011 09:51
viņs tur laikam toč karalis - grib un nelaiž cilvēku prom no savas valstiņas, kā tas vispār iespējams

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss