Speciālisti saskaitījuši Madonnas plastiskās operācijas (FOTO)

Šonedēļ popmūzikas karalieni Madonnu nofotogrāfējuši Hītrovas lidostā. Grūti nepamanīt, ka dziedātāja kļuvusi krietni jaunāka.

Speciālisti saskaitījuši Madonnas plastiskās operācijas (FOTO)
Komentāri[5] Bilžu galerija[6] 26.06.2011 18:17

Šķiet, ka nogurdinošā koncerttūre un intensīvais darbs ierakstu studijā nav astājis nekādu iespaidu uz Madonnas izskatu.

Vai tiešām piecdesmit divos gados tik labi izskatīties ir iespējams pateicoties tikai un vienīgi veselīgam dzīves veidam?

Jaunākā Madonnas fotogrāfija

Madonna joprojām apgalvo, ka viņa nav veikusi nevienu plastisko operāciju.

"Esmu tāda, kāda esmu. Man nešķiet pievilcīga ideja, ka kāds mani iemidzinās, lai pēc tam veiktu brīnumus ar skalpeli," kādā intervijā atzinusies populārā dziedātāja.

Ārstiem gan ir cits viedoklis. Viņi uzskata, ka Madonna veikusi vairākas procedūras, kas viņai ļāvis kļūt par vismaz desmit gadiem jaunākai.

Britu laikraksts "Daily Mail" aptaujājis vadošos palstikas ķirurgus un noskaidrojuši, kas tieši darīts Madonnas sejai. Plastikas ķirurgs Endrjū Duglas uzskata, ka Madonnas pierē veiktas vairākas botoksa injekcijas.  "Viņas piere izskatās pārāk aizdomīgi, proti, bez nevienas krunciņas. Tas īsti neatbilst viņas vecumam. Tāpat viņai ir visas liecības par to, ka veikta sejas savilkšanas operācija. Tas izdarīts ar kologēna injekcijām ādā."

Runā, ka Madonna esot liela daktera Frederika Branta sniegto pakalpojumu cienītāja. Minētais speciālists esot slavens ar to, ka viņš spējot padarīt pacientes vaigus daudz pilnīgākus. Līdz ar to seja izskatās apaļāka un jaunāka.

Dakteris Amērs Hans uzskata, ka divu bērnu māte veikusi blefaroplastiku jeb estētisko plakstiņu plastiku. "Iepriekš viņas deguns bija tipiski itāliešu, tagad gan tas ir krietni tievāks, ieguvis arī citu formu. Ap degunu ir rieviņas, kas liecina par plastisko operāciju," apgalvo Hans.

"Madonnai pilnīgi noteikti ir veikta lūpu palielināšana, kas veikta ar speciālu injekciju palīdzību. Īpaši uzlabota ir augšējā lūpa. Jaunībā tai bija pilnīgi cita forma," saka Amērs Hans. "Tāpat viņai koriģēta zoda forma."

"Gludais un veselīgais ādas izskats tiek panākts ar lāzertarapiju. Procedūras gaitā tiek noņemts ādas augšējais slānis. Labais ādas izskats neesot atkarīgs ko dārgiem kremiem, vai masāžām.

Speciālisti arī ir vienisprātis, ka plastiskā operācija veikta arī kakla daļai."Viņas sejas līnija izskatās aizdomīgi nostiepta. Arī tas nav raksturīgs sievietei viņas vecumā. Aiz ausīm skaidri redzamas rētas. Ādas savilkšanas operācija, iespējams, bijusi pirms gada," apgalvo Hans.

Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
kaija 28.06.2011 16:33
es arī taisīšu operācijas, kad būšu veca... kam man skatīties uz vecu ģīmi?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss