Vīrieši, kuri vairāk līdzinās sievietēm FOTO

Puiši ar sievišķīgu ārieni un meitenes ar vīrišķīgu ārieni šovbiznesā nav retums..

Vīrieši, kuri vairāk līdzinās sievietēm FOTO
Komentāri[11] 28.01.2011 17:35

Kā pirmo minēsim vācu grupas „Tokio Hotel” solistu Bilu Kaulitzu, pie kura sievišķības pasaule jau ir pieradusi, bet viņa fani joprojām jūk prātā.

Krievu modeli Daņilu Poļakovu mēdz dēvēt par „Nataļjas Vodjanovas vīrišķo versiju”. Tomēr šo jauno cilvēku, kurš ir viens no perspektīvākajiem modeļiem pasaulē, nav grūti sajaukt ar sievieti. Iespējams tas ir arī tāpēc, ka modes skatēs viņš bieži iejūtas tieši sievietes tēlā.

18 gadus vecais austrāliešu modelis Andrejs Pejics ir pieprasīts modes biznesā, lielā mērā pateicoties tam, ka viņš spēj pārliecinoši iejusties arī sievietes ādā. Viņu pavisam noteikti nav grūti sajaukt ar sievieti..

Modelis Martins Kons pasaules slavu guva samērā nesen, radot īstu furoru sieviešu apģērbu kolekcijas modes skatē, kuras apmeklētājiem nebija ne jausmas, ka viņš patiesībā ir vīrietis.

Atšķirībā no iepriekšējiem modeļiem Kristians Brails ir daudz vīrišķīgāks, tomēr arī viņš veiksmīgi darbojas modes biznesā ne tikai kā modelis, bet arī modele.

19 gadus vecais ukraiņu dziedātājs Boris Apreļs spējis iegūt slavu ne tikai sava interesantā imidža dēļ, bet arī savam sievišķīgi romantiskajam izskatam.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
buuu 06.02.2011 18:51
Bills gan sexiigs :P

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss