Pugačovu no slimnīcas mājās ved Galkins FOTO

Krievu estrādes primadonna Alla Pugačova (Алла Пугачёва), kura trešdien atradās uz operācijas galda, izrakstīta no slimnīcas.. mājās viņu vedis neviens cits kā viņai piedēvētais mīļākais Maksims Galkins (Максим Галкин.).

Pugačovu no slimnīcas mājās ved Galkins FOTO
Komentāri[2] 27.12.2010 07:49

Atgādināsim, ka pagājušajā nedēļā pasauli pāršalca ziņa, ka Alla Pugačova atrodas reanimācijā, jo viņai slavenajā Leo Bokerija klīnikā veikta jau trešā sirds operācija.

„Jā, Allai Pugačovai veikta  asinsvadu stentēšanas operācija. Uztraukumam gan nav nekāda pamata, jo Allas veselības stāvoklis ir normāls. Viņa jūtas labi,” žurnālistiem izplatītajā paziņojumā rakstīja zvaigznes tuvinieki.

Arī Leo Bokerija klīnikā apstiprināja, ka Pugačovai veikta sirds operācija: „Vēl kādu laiku Alla Pugačova atradīsies reanimācijas nodaļā!”

Tagad Pugačova jau ir izrakstīta no slimnīcas. Dodoties mājās Pugačova pateicās visiem ārstiem un ar prieku pozēja fotogrāfiem.

Sagaidīt Pugačovu bija ieradies viņai piedēvētais mīļākais Maksims Galkins, kurš slaveno krievu estrādes primadonnu arī aizveda mājās.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
sexyice 27.12.2010 14:29
Nu ta lai tik veseļojas slavenā dāma :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss