Modele, kuru izkropļoja bijušais draugs, atguvusi skaistumu FOTO

Keitija Paipera (Katie Piper), kura kļuva par šausminoša uzbrukuma upuri, atkal var priecāties par dzīvi, un turpināt modeles karjeru, vēsta ārzemju mediji.

Modele, kuru izkropļoja bijušais draugs, atguvusi skaistumu FOTO
Komentāri[9] 23.11.2010 10:07

Viņas sapni kļūt par modeli iznīcināja jau pašā saknē, kad bijušais draugs noorganizēja uzbrukumu viņai. Meitenes seja līdz nepazīšanai tika izkropļota ar sērskābi 2008. gada 31. martā.

Drīz vien pēc uzbrukuma policija arestēja vīrieti vārdā Stefans Silvestrs. Nopratināšanā viņš atklāja, ka veicis Daniela Linča – modeles bijušā drauga, pasūtījumu.

FOTO: Keitija pēc un pirms uzbrukuma

Keitija tika nogādāta slimnīcā, kur apdegumu nodaļā viņas rētas 10 stundas tika skalotas ar ūdeni. Mediķi centās neitralizēt skābes iedarbību un novērst tālākus bojājumus. Tomēr viņi nevarēja novērst jau radušos bojājumu – viņas sejas kreisā puse bija pārklāta šausminošām rētām. Vietām āda bija pilnībā nogājusi, skatam paverot muskuļus un kaulus.

FOTO: Keitija pirms un pēc uzbrukuma

Beidzot viņas lielākais murgs ir beidzies – plastiskie ķirurgi izdarījuši visu un pat vairāk, lai viņa atkal varētu dzīvot normālu dzīvi, ik rītu nebaidoties paskatīties spogulī.

 

Keitija atguvusi skaistumu!

Tagad viņa bez maskas var iziet uz ielas, un, kas ir pats galvenais, viņa atkal sākusi saņemt sava sapņu darba piedāvājumus.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
janka 24.11.2010 08:04
mja..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss