Madonna neslēpj savu jauno mīļāko (FOTO)

Dziedātāja Madonna (52) sabiedrībā nu iziet ar jauno draugu Brahimu Zaibatu un nevis Brahimu Rašiki, kā tika ziņots iepriekš. Dziedātājas jaunā drauga patiesais vecums tiekot rūpīgi slēpts.

Madonna neslēpj savu jauno mīļāko (FOTO)
Komentāri[10] Bilžu galerija[7] 23.10.2010 08:00

Madonna un Brahims kopā pieķerti jau vairākas reizes. Vispirms abi publiski maigojās populārajā Ņujorkas klubā SL. Pēc tam abi redzēti iznākam no kāda kinoteātra, bet šonedēļ abi apmeklējuši arī Londonas naktsklubu Aura.

"Jā, viņi tiekas jau vairākus mēnešus," presei apstiprinājis kāds tuvs dziedātājas paziņa.

Madonna nav steigusies publiskot jaunās attiecības, jo vēlējusies pārliecināties, ka tā nav tikai īslaicīga aizraušanās.

Madonnas īstais boifrends Brahims Zaibats

"Viņu attiecības ir ļoti nopietnas," stāsta informācijas avots. Acīmredzot jauneklis pierādījis sevi tikai no labākās puses, tāpēc vairs netiek slēpts.

Dzeltenās preses pārstāvji uzskata, ka dziedātāja tā rīkojusies, jo vēlējusies noliegt izskanējušās baumas par to, ka viņas draugs ir 33 gadus vecais horeogrāfs Brahims Rašiki.

Runā, ka Madonna ļoti pārdzīvojusi, ka žurnālisti kļūdījušies, tāpēc nekavējoties devusies izklaidēties ar īsto draugu uz vietu, kur viņus jau gaidīja paparaci.

Vismaz pagaidām Zaibats nav sajūsmā par fotogrāfu klātbūtni, tāpēc  cenšas paslēpt seju un izskatās samērā sabijies.

Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
etnies 24.10.2010 23:38
ieprieksejais bija labaks

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss