Seriāla „Neglītais pīlēns” zvaigzne stāvoklī no bijušā vīra

Seriāla „Neglītais pīlēns” zvaigzne Nellija Uvarova (Нелли Уварова) pametusi savu līgavaini Denisu Balandinu (Денис Баландин) un atgriezusies pie sava bijušā vīra – režisora Sergeja Pikalova (Сергей Пикалов), vētsta Krievijas mediji.

Seriāla „Neglītais pīlēns” zvaigzne stāvoklī no bijušā vīra
Komentāri[1] 08.09.2010 09:09

Pirms dažām dienām Nellija Uvarova tika manīta pastaigājamies ar bijušo vīru Sergeju Pikalovu, un jau nākamajā dienā pāris mīļi čaloja kādā Maskavas kafejnīcā. Kad paparaci centās pāri nofotografēt, Pikalovs esot uz to reaģējis visai agresīvi.

Uvarovas brīvais apģērbs un apaļīgais vēderiņš radījis iemeslu baumām par iespējamo aktrises grūtniecību. Ņemot vērā to, ka Krievijas mediji ziņo, ka Pikalovs un Uvarova atkal ir kopā, tad arī iespējamo grūtniecību saista ar abu attiecībām.

Abus kopā redzēt bijis visai neparasti, jo kopš šķiršanās viņiem abiem bija nokārtojusies privātā dzīve. Pikalovs sagāja kopā ar dizaineri Nastju Pugaškinu, kura laida pasaulē viņa meitiņu, bet Nellija Uvarova grasījās precēties ar savu kolēģi Denisu Balandinu.

FOTO: Nellija Uvarova ar Denisu Baladinu

Pikalovs un Uvarova savā laikā izšķīrās, jo aktrise nevēlējās sekot līdzi mājas pavardam un audzināt bērnus. Pāris iepazinās seriāla „Neglītais pīlēns” uzņemšanas laukumā. Pat dzīvojot kopā, abi uz darbu gāja atsevišķi, lai tikai neviens nepamana, ka viņi ir kopā, tomēr beigās abi nolēma oficiāli noformēt savas attiecības. Pikalova un Uvarovas laulība ilga tikai trīs gadus.

FOTO: Nellija Uvarova ar bijušo vīru Sergeju Pikalovu

„Pēdējo divu gadu laikā Nellija ir ļoti izmainījusies. Ja agrāk viņa caurām diennaktīm uzturējās teātrī, un nekas izņemot lomas viņu neinteresēja, tad tagad viss ir savādāk. Viņa visus savus spēkus veltīja sava dzīvokļa izremontēšanai. Starp citu, viņai remonta darbos ļoti palīdzēja Sergejs Pikalovs,” atklājusi kāda Uvarovas kolēģe.

„Pēc tā viņiem abiem viss sākās no jauna. Agrāk Nellija teica, ka nevēlas bērnus, jo tam vēl ir par agru, bet tagad, kad viņai ir jau 30, viņa sākusi dziedāt citu dziesmiņu.”

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
sexyice 09.09.2010 12:00
Un viņai par to prieks? :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss