Slavenības pēc botoksa injekcijām (FOTO)

VIPi piedāvā aplūkot tās slavenības, kuras atzinušas, ka sava izskata uzlabošanā izmantojušas botoksa injekcijas.

Slavenības pēc botoksa injekcijām (FOTO)
Komentāri[2] 04.09.2010 08:00

Bijusī supermodele Dženisa Dikinsone (55) tiek uzskatīta par vienu no pirmajām Amerikas slavenībām, kura pamēģinājusi botoksa injekcijas.  

1988. gadā Dikinsone saņēmusi pirmo botoksa devu. "Procedūru atkārtoju ik pēc sešiem mēnešiem," atzinusi Dženisa.

Dženisa Dikinsone

Filmas „Sekss un lielpilsēta” zvaigzne Kima Ketrela (54) nebija apmierināta ar pieres daļu, tāpēc pirmo botoksa injekciju saņēmusi 2007. gadā.

Kima Ketrela

Britu popzvaigzne sers Klifs Ričards (70) saņēmis tikai vienu botoksa injekciju. "Vēlējos atsvaidzināt seju, taču pēc pirmās botoksa injekcijas man pasliktinājās redze. Vēlāk, kad tā uzlabojās, apsolījos to vairs nekad nedarīt. Solījumu esmu turējis," jokojot piebildis Ričards.

Klifs Ričards

Austrāliešu dziedātāja Kailija Minoga (42) intervijās apgalvo, ka pateicoties labajiem gēniem viņa tik lēni noveco.  "Jā, arī es esmu mēģinājusi botoksu, pie tam dāžādus veidus," atzīstas dziedātāja. "Neesmu no tiem cilvēkiem, kuri teiks:"Jūs nedrīkstat to darīt, taču ir jābūt mēra sajūtai."

Kailija Minoga

Kailijas Minogas jaunākā māsa Danija Minoga (39) pieskaitāma pie tām slavenībām, kuras noliedz, ka būtu lietojušas botoksa injekcijas. "2009. gadā patiešām pieļāvu tādu domu, taču pēdējā brīdī pārdomāju," apgalvo dziedātāja. Neskatoties uz Danijas teikto, speciālisti zina teikt, ka Minogai veiktas ne tikai botoksa injekcijas, bet arī kas nopietnāks, proti, viņa gūlusies zem skalpeļa. "Man ir grūti redzēt to, ko manī redz citi cilvēki. Es neesmu pret šo lietu, taču šobrīd man tas nav vajadzīgs."

Danija Minoga

Breda Pita bijusī sieva Dženifera Enistone (41) 2009. gadā sapratusi, ka viņai vajadzīgas botoksa injekcijas. "Botoksu mēģināju tikai vienu reizi. Diemžēl arī man bija dažādi sarežģījumi... Ja godīgi, tad pēc procedūras jutos tā, it kā galva kļuvusi smagāka." Aktrise ir pārliecināta, ka botoksa injekcijas sievietes seju padara vecāku. "Sejai pazūd siltums," piebilda Enistone.

Dženifera Enistone

Leģendārā supermodele Sindija Krauforde (44) par botoksa injekcijām samērā bieži mainījusi viedokli. "Kad man bija 30, es teicu:"Es esmu gatava skaisti novecot ... Tas taču ir tik dabisks process"." Taču vēlāk, kad noslīdējuši plakstiņi un pierē parādījušās krunkas, modele mainījusi savas domas.  "Jā, es esmu mēģinājusi botoksu, bet tas skar tikai mani. Katrā ziņā plastiskā ķirurģija mani ļoti biedē," teikusi Sindija.

Sindija Krauforde

Mūzikas industrijas biznesmenim Saimonam Kovelam (51) botoksa injekcijas veic vismaz reizi gadā. Viņš botoksa injekcijas salīdzina ar labu zobu pastu. "Tas ir gluži viens un tas pats... Galvenais taču rezultāts!"

Saimons Kovels

Seriāla "Draugi" zvaigzne Kortnija Koksa (46) bieži teikusi, ka tas nav nekāds grēks, ja cilvēks palēnina novecošanās procesu. "Dažreiz sava izskata uzlabošanā izmantoju arī botoksu...  Jāteic, ka es šo līdzekli lietoju ļoti taupīgi," jokojot piebildusi aktrise. Koksa uzskata, ka, ja botoksa injekcijas jums liek justies labāk, tad izdarītais noteikti nav jānožēlo. 

Kortnija Koksa 

Pavisam nesen seriāla "Bīstamās mājsaimnieces" zvaigzne Terija Hačere (46) internetā ievietoja fotogrāfijas, lai pierādītu, ka viņa vairs neaizraujas ar botoksu. "Botoksa injekcijas esmu veikusi vairāku gadu garumā. Tagad varu teikt, ka tas nav nekas labs," kādā intervijā atzinusi Terija, kura nu priekšroku dod dabīgam skaistumam.  

Terija Hačere

Seriāla "Smukulīte Betija" zvaigznei Vanesai Viljamsai (47) botoksa injekcijas tiek veiktas divreiz gadā. "Ar botoksu aizrāvos jau drīz pēc tam, kad man palika 40," sacījusi aktrise. Viņa arī uzsver, ka nedzenas pēc ideāla, bet tikai nelielas organisma atjaunināšanas.

 Vanesa Viljamsa

 

Savulaik populāro seriālu Knight Rider un Baywatch zvaigzne Deivids Haselhofs (58) nekautrējas atzīt, ka ir liels botoksa fans. "Man ir bijušas botoksa injekcijas, bet kuram tad nav?" smejoties sacījis aktieris.

 Deivids Haselhofs

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
Caramelte 05.09.2010 03:46
Katra paša izvēlē lietot vai nē. Lai dara ko grib, mūs tas nekādīgi neietekmē. :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss