Džeksona māsa Latoija: Brāli nogalināja!

Maiklu Džeksonu nogalināja popmūzikas karali aplenkusī alkatīgo liekēžu banda, uzskata popmūziķa māsa Latoija.

Džeksona māsa Latoija: Brāli nogalināja!
Komentāri[42] 12.07.2009 14:23

Savus spriedumus par Maikla Džeksona nāves iemesliem Latoija izklāstījusi britu nedēļas izdevumiem "Mail on Sunday" un "News of the World".

"Es uzskatu, ka Maiklu nogalināja, es to jutu jau no paša sākuma," sacīja 53 gadus vecā Džeksonu klana atvase.

"Nebija tā, ka tajā būtu iesaistīts tikai viens cilvēks, tā drīzāk bija vairāku cilvēku sazvērestība. Viņš bija sliktu cilvēku aplenkts. Maikls bija ļoti rāms, kluss, mīlošs cilvēks," atceras nelaiķa māsa. "Cilvēki to izmantoja."

"Mazāk nekā pirms mēneša es teicu, ka Maikls mirs vēl pirms Londonas koncertiem, jo viņam tuvākajā lokā ir cilvēki, kam patiesībā nerūp, kas viņam būtu labāk," norādīja Latoija. Viņa pieprasījusi, lai privātā kārtā tiktu veikta vēl viena līķa sekcija.

"Maikls bija vairāk nekā miljardu dolāru vērts. Ja kāds ir tik lielas naudas vērts, viņi vienmēr būs alkatīgu cilvēku ielenkumā. Pirms mēneša es teicu mūsu ģimenei: "Līdz Londonai viņš netiks." Viņš bija vairāk vērts miris nekā dzīvs."

Džeksonu ielenkuši tumši tipi, kas brāli nošķīruši no ģimenes un draugiem un piespieduši viņu parakstīt kontraktu par 50 koncertiem Londonas O2 arēnā.

Šie cilvēki, kas mākslinieku uzskatīja par slaucamu govi, ""uzsēdināja" viņu uz narkotikām. Es uzskatu, ka tas viņa sistēmu tik spēcīgi satricināja, ka izraisīja viņa nāvi," spriež Latoija.

"Es nerimšos, līdz nebūšu noskaidrojusi, kas ir atbildīgs. Kāpēc ģimene bija nošķirta? Tas nav naudas dēļ. Es vēlos taisnību Maiklam. Es nerimšos, līdz nebūšu noskaidrojusi, kā un kas nogalināja manu brāli."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [42] ››
Lauriish 30.07.2009 22:24
Deguni viņiem vienādi! :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss