Atklājas šokējoši fakti par Džeksona sekciju

Ir nākuši gaismā daži sekcijas atklājumi, kas izklausās tiešām baisi: Maikls pēdējā laikā bijis kā dzīvs mironis - gandrīz neko nav ēdis - kuņģī atrasts tikai tablešu kokteilis.

Atklājas šokējoši fakti par Džeksona sekciju
Komentāri[61] 30.06.2009 09:46

Pie viņa 178 cm garā augumu, viņš svēra tikai 57 kg. Gurni un pleci bijuši klāti ar neskaitāmām dūrienu pēdām - visticamāk tikušas injicētas narkotiskas pretsāpju zāles - trīs reizes dienā, vairāku gadus garumā, ziņo thesun.co.uk.

Neskaitāmās operāciju rētas liecina par 13 plastiskajām operācijām. Ārsti atklāja, ka Maikls bija zaudējis gandrīz visus savus matus - šo defektu viņš slēpa nēsājot parūku.

Tika secināts, ka Maiklam ir dažas lauztas ribas un 4 injekcijas sirds rajonā, kas bija rezultāts neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieku pūliņiem glābt dziedātāju. 3 dūrieni trāpījuši sirds sieniņā, izraisot bojājumus. 4. dūriens nebija precīzs, jo trāpījis ribā.

Uz Džeksona ceļiem un elkoņiem atrastas neizskaidrojamas brūces. Uz muguras atrastas vairākas griezumu pēdas, kas norāda uz nesenu kritienu.

Uz sejas ir neskaitāmas plastisko operāciju rētas, pilnīgi izzudis deguna skriemelis un deguna labā puse vairs neeksistēja.

Jautājumi rodas par Maikla kardiologa darbībām. Viņš it kā veica pirmo neatliekamo palīdzību, bet viņš to darīja mīkstā gultā (kaut gan PNP jāveic uz cieta pamata), šis apstāklis var laupīt dažas tik dārgās minūtes dzīvības glābšanai. Papildus kaitējumu atdzīvināšanas mēģinājumiem nodarīja skābekļa maska un ievadītā elpošanas sistēma.

Atliek tikai pabrīnīties par faktu, ka pirms nāves Maikls spēja mēģināt savus gaidāmos priekšnesumus Londonā.

Maikla ģimene pieprasa atkārtotu pataloganatoma izmeklēšanu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [61] ››
nostalgia 13.07.2009 07:00
vinu pieveics Oxycotton tas visiem skaidrs

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss