Džeksona Londonas koncertu organizatori sākuši aprēķināt zaudējumus

Mēs jau vairākkārtīgi esam ziņojuši, ka pēdējo Maikla Džeksona (Michael Jackson) dzīves gadu laikā viņu piemeklējušas vairākas neveiksmes finanšu sfērā.

Džeksona Londonas koncertu organizatori sākuši aprēķināt zaudējumus
Komentāri[25] 28.06.2009 07:15

Atgādināsim, ka Džeksons 25. jūnijā savās mājās Losandželosā zaudēja samaņu, kā rezultātā tika nogādāts Losandželosas UCLA medicīnas centrā, kur tika konstatēta 50 gadus vecā popmūzikas karaļa nāve. Šobrīd mediķi pieturas pie versijas, ka Džeksons miris pēc smagas sirdslēkmes.

 

Tomēr ar Džeksona negaidīto nāvi viņa finansiālās problēmas nav beigušās, tikai pārgājušas uz citu personu pleciem. Tā piemērām, šovasar paredzētie 50 koncerti Londonas O2 arēnā Maikla Džeksona atgriešanās tūres organizatoriem – kompānijai AEG Live, izmaksās krietnu žūksni. Gandrīz visas biļetes uz viņa koncertiem jau ir izpārdotas, un tagad AEG Live nāksies popmūzikas karaļa faniem atgriezt vairāk kā 85 miljonus ASV dolāru, kā arī kompensēt izdevumus neskaitāmiem starpniekiem, nemaz nerunājot par gaidītās peļņas negūšanu.

AEG Live par šogad plānotajiem koncertiem cerēja nopelnīt aptuveni 115 miljonus ASV dolāru. Tāpat tiek ziņots, ka tuvāko trīs gadu laikā tika plānota Maikla Džeksona pasaules koncerttūre, kura, pēc AEG Live aplēsēm, varētu ienest aptuveni 450 miljonus ASV dolāru.

Interesanti, ka no visiem 50 Džeksona koncertiem tika apdrošināti tikai 10, jo apdrošināšanas brokeri atteicās uzņemties risku, apdrošinot visus, pamatojoties uz Džeksona nestabilo veselības stāvokli.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [25] ››
Sfinksa 29.06.2009 20:47
Nabaga Dzeksons.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss