Miris popmūzikas karalis Maikls Džeksons

Ceturtdien savās mājās ASV no sirds apstāšanās 50 gadu vecumā miris popmūzikas karalis Maikls Džeksons.

Miris popmūzikas karalis Maikls Džeksons
Komentāri[112] Bilžu galerija[16] 26.06.2009 07:01

Džeksons sabrucis savās mājās, un viņa personīgais mediķis centies viņu atdzīvināt, taču tas nav izdevies, žurnālistiem paziņoja viņa brālis Džermains.

Dziedātājs nogādāts slimnīcā, kur ārsti viņu mēģināja atdzīvināt vairāk nekā stundu, taču neveiksmīgi, un tika izziņota viņa nāve.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības apkalpe apgalvo, ka ierodoties Džeksona mājās, viņi konstatējuši, ka mūziķis ir bez samaņas, turklāt  neelpo, un pēc pirmās palīdzības sniegšanas nogādājuši viņu uz 12 minūšu brauciena attālumā esošo Losandželosas UCLA medicīnas centru, kur tika konstatēta 50 gadus vecā dziedātāja nāve. Par nāves iemeslu nosaukta sirdslēkme smagā formā.


Džeksons tiks pasludināts par mirušu plkst.0.26 pēc Latvijas laika pēc ievešanas Losandželosas slimnīcā.

13. jūlijā ar koncertu Londonā bija paredzēts uzsākt Maikla Džeksona vispasaules atgriešanās turneju, kas ilgtu līdz nākamā gada martam. Pēdējos divus mēnešus dziedātājs aktīvi nodarbojās ar šova izstrādi un pieslīpēšanu. Lai arī pēdējo gadu laikā radās šaubas par popmūzikas karaļa veselības stāvokli, viņa producenti apgalvo, ka šogad martā Maiklam tika veikta veselības pārbaude, kuras rezultātā viņam tika ļauts gatavoties vērienīgajai vispasaules turnejai.

Vairāk:

http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/8119993.stm

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [112] ››
CreeMy 03.07.2009 13:47
Protams ir žēl par Džeksonu, bet viņam ir veiktas neskaitāmas operācijas par deguna gala noasināšanu un citas. Lai viņam vieglas smiltis !

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss