Pasniegtas balvas par sliktākajiem sasniegumiem kino industrijā. Parisa līdere

Šo balvu, kura iespējams ir katra kino darboņa ļaunākais murgs, nevēlētos savā īpašumā iegūt neviens, tomēr tas nekādā ziņā netraucē ik gadu sarīkot „Zelta avenes” balvas pasniegšanas ceremoniju vienu dienu pirms prestižās Oskara balvas pasniegšanas ceremonijas.

Pasniegtas balvas par sliktākajiem sasniegumiem kino industrijā. Parisa līdere
Komentāri[11] 23.02.2009 08:02

Šogad absolūtā līdere šajā balvu pasniegšanas ceremonijā bija ballīšu karaliene Parisa Hiltone, kura šogad saņēmusi trīs Zelta avenes, kā sliktā aktrise par filmu „The Hottie and the Nottie”, kā sliktākā otrā plāna aktrise filmā „Repo! The Genetic Oper” un kā sliktākais ekrāna pāris kopā ar Džoelu Mūru filmā „The Hottie and the Nottie”.

 

Hiltonei izdevies panākt Ediju Mērfiju, kurš pagājušajā gadā saņēma trīs Zelta avenes.

Par 2008. gada sliktāko filmu kļuva „The Love Guru”. Komiķis Maiks Maijerss saņēmis vēl divas Zelta avenes - par sliktāko vīriešu lomu un sliktāko scenāriju. Par sliktāko otrā plāna aktieri atzīts Pīrss Brosnans filmā „Mamma Mia”.

Par sliktāko režisoru uzreiz ar trim 2008. gada filmām nosaukts Ūve Bolls, kurš „goda” apbalvojumu saņēmis arī par mūža sasniegumiem kinematogrāfā.

Zelta avenes sāka piešķirt 1981. gadā, un ik gadu tās nosaka 687 ekspertu liela komisija. Ilgstoši līderi šajā jomā bijuši Silvestrs Stallone un Madonna. Tradicionāli ierasts, ka paši aktieri šos pasākumus neapmeklē. Visā Zelta avenes balvas pasniegšanas ceremoniju vēsturē šo balvu personīgi ieradušies saņemt tikai daži aktieri.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Devil_Love 25.02.2009 19:24
gribetos zinat kuri ir bijus tie kas personigi ir ieradusie ssanemt aveni....nu reizeem der arii kritikas,lai jau tie aktieri neiedomajas ka ir nez cik labi,ka angelina..manupraat vina ir sausmigi slikta aktrise...veesa...jaunaka filma bija slikta,neka taja filma nebija ,bet tika nomineta oskaram..nez kam ta filma patika...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss