Parisa Hiltone pati sevi izvirza ASV prezidentes amatam

Skandalozā amerikāņu bagātniece Parisa Hiltone iesaistījusies ASV prezidenta priekšvēlēšanu kampaņā.

Parisa Hiltone pati sevi izvirza ASV prezidentes amatam
Komentāri[36] 11.10.2008 14:12

Pēc tam, kad klajā nāca Republikāņu partijas ASV prezidenta amata kandidāta Džona Makeina pretrunīgi vērtētā televīzijas reklāma, kurā viņš savu sāncensi Baraku Obamu nodēvē par drīzāk slavenību nekā līderi, pielīdzinot viņu tādām bulvārpreses varonēm kā Hiltone un Britnija Spīrsa, nevaldāmā ballīšu karaliene nolēma sākt pati savu vēlēšanu kampaņu un nominēt sevi ASV prezidentes amatam, lai arī neīstam.

Jaunajā reklāmas videoklipā, kas publicēts interneta vietnē "Funny or Die", Hiltone vēršas pēc padoma pie ASV pazīstamākā mūsdienu viltus prezidenta – aktiera Mārtina Šīna.

Šīns tēlo ASV prezidentu Džosaiju Bārletu Amerikā šobrīd ļoti populārajā telekanāla NBC seriālā "The West Wing". Klipā viņš ar Hiltoni apspriež to, ar kādām grūtībām cilvēkam jāsastopas, kandidējot uz prezidenta amatu.

Hiltone un prezidenta lomas atveidotājs sarunājas arī par Amerikas reālās dzīves problēmām, kā, piemēram, globālo ekonomisko krīzi un ASV aizsardzības budžetu. Videoklipā redzams arī Šīna dēls, aktieris Čārlijs Šīns, kurš laipni piedāvā atdot savu balsi par jauno kandidāti.

Noslēgumā, atvadījusies no Mārtina Šīna ar vārdiem: "Uz redzi, seksīgais!", Hiltone pavēršas pret kameru un paziņo: "Tiksimies viltus inaugurācijā, kuces!"

Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [36] ››
lieniite18 13.10.2008 21:17
iistaakaa blondiine. :d
nezin vairs kaa paziimeeties.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss