Madonna iesaistās ASV prezidenta kandidātu politiskajā kampaņā

Republikāņu partijas ASV prezidenta amata kandidāta Džona Makeina priekšvēlēšanu kampaņas vadība svētdien ļoti asi atbildējusi uz amerikāņu popdīvas Madonnas jaunās pasaules turnejas pirmo koncertu, kurā tika vilktas paralēles starp Makeinu un nacistiskās Vācijas diktatoru Adolfu Hitleru.

Madonna iesaistās ASV prezidenta kandidātu politiskajā kampaņā
Komentāri[3] 25.08.2008 20:50

Prezidenta kandidāta kampaņas pārstāvis Takers Baundss nikni nosodīja Madonnas sestdien Kārdifā notikušā koncerta segmentu, kur Makeins tika salīdzināts ar Hitleru un Zimbabves autoritāro vadītāju Robertu Mugabi.

"Šie salīdzinājumi ir vienlaikus briesmīgi, nepieņemami un rupji provokatīvi," telekanālā "Fox News" pārraidītajā paziņojumā sacīja Baundss.

"Tas skaidri parāda, ka, atbalstot (Demokrātu partijas ASV prezidenta amata kandidātu) Baraku Obamu, viņam par labu noskaņotās pasaules slavenības nekautrējas likt lietā jebkuru apmelojumu vai neatļautu uzbrukumu," viņš norādīja.

Madonnas neapšaubāmā norāde uz Makeinu notika dziesmas "Get Stupid" laikā, kad republikāņu prezidenta kandidāta foto parādījās uz ekrāna līdzās postījumu un globālās sasilšanas seku, kā arī Hitlera un Mugabes fotogrāfijām.

Tuvojoties dziesmas beigām, uz ekrāna parādījās britu grupas "The Beatles" leģendārā mūziķa un cīnītāja par mieru Džona Lenona, ASV bijušā viceprezidenta Ala Gora, indiešu nevardarbīgās pretošanās kustības vadītāja Mahatmas Gandija un Makeina sāncenša Baraka Obamas fotogrāfijas.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
q 29.08.2008 22:23
Ja neviesn nejauksies un staves klusus ka mes letinji, tad ar nekas labaks nebus. Madona ir piemers pasaulei, neviesn politikjis nav sasniedzis tik daudz ka vinji un ja atbalsta karu, kapec nesalidzinat.Sezja miera osa un precajaties, ka nav jaed bada maize un jaklausas ka berni kliedz no bada.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss