Madonna šķirsies no Gaja Ričija

Madonna nolēmusi pielikt punktu savām laulībām ar režisoru Gaju Ričiju. Laulības, kuras ilga septiņus gadus, izrādās, nemaz nav tik rožainas, kā no malas varētu šķist.

Madonna šķirsies no Gaja Ričija
Komentāri[14] 25.06.2008 08:02

Par laulību šķiršanu Madonna oficiāli paziņošot pēc savas pasaules tūres beigām, kas noslēgsies 29. novembrī Mehiko.

Laulāto kopdzīve nav saskanīga jau pēdējos pāris gadus. Kannu kinofestivālā pāris paziņoja, ka ir noguruši tēlot laimīgu laulāto dzīvi. Fotogrāfijās pāris izskatījās noguris un apjucis.

Pārim tuvu stāvoši cilvēki stāsta , ka Gajs un Madonna drīzāk dzīvojot kā māsa ar brāli, nevis kā laulāts pāris, un šķiršanās esot tikai formāls jautājums.

Madonnai laulībā ar Ričiju ir dzimuši divi bērni, kā arī viņiem ir viens pieņemts dēls. Dziedātāja jau esot sagatavojusi savu Ņujorkas dzīvokli, lai dzīvotu kopā ar saviem bērniem.

Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
inta 27.06.2008 16:54
Tas,ka Madona ir vecmāmiņas gados,nu gan nav nekāds rādītājs!Lieliska sieviete viņa būs līdz dziļam,sirmam vecumam.Kādas tad,tās jaunās šobrīd ir?Noēdušas,resnas un slinkas,pieaudzētiem matiem un nagiem plus silikona krūtīm.Tāda ir lielākā daļa tās jaunās skaistules.Es nezinu vai ir daudz tādu "jauno",kas vispār spēj konkurēt ar Madonu.Turklāt,ne jau visi vīrieši ir ķerti uz tām jaunām.Domāju,ka Madonnai vismazāk par to būtu jāuztraucas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss