Parisa Hiltone sūdzēs tiesā krievu televīzijas šovu
Ballīšu karaliene Parisa Hiltone (Paris Hilton) paziņojusi, ka ir gatava tiesāties ar Ivanu Urgantu (Иваном Ургантом), Gariku Martirosjanu (Гариком Мартиросяном), Aleksandru Čekalo (Александром Цекало) un Sergeju Svetlakovu (Сергеем Светлаковым), jo uzzinājusi, ka viņas vārds tiek ekspluatēts Pirmā kanāla televīzijas šovā „Parisas Hiltones prožektoros”.


Krievu komiķi cerēja, ka tālajā Amerikā neviens neuzzinās par viņu šovu un pati Parisa Hiltone viņu šovam nepievērsīs nekādu uzmanību. Tieši tāpēc viņi nolēmuši izmantot slavenās blondīnes vārdu, viņu par to pat nepabrīdinot.
Blondā dīva jau paziņojusi, ka ir gatava pieņemt visstingrākos mērus.
Iespējams, ka Parisa neko arī nebūtu uzzinājusi, ja vien ne viņas krievu fani. Kāda viņas pielūdzēja, vārdā Aļena, nosūtīja ziņu uz Parisas oficiālo e-pastu, kurā visos sīkumos izklāstīja, kā tiek izmantots viņas vārds.

Pirmais kanāls uzskata, ka tiesas prāva neko ļaunu viņiem nenodarīs. Tai pat laikā neviens nespēj korekti atbildēt, no kurienes šovam radies šāds nosaukums.
„Nu nosaucām, lai visi jautā – gan skatītāji, gan žurnālisti. Lai pievienotu intrigu,” tā par šova nosaukuma rašanos stāsta Aleksandrs Čekalo.
Parisas Hiltones advokāti jau gatavo dokumentus iesniegšanai tiesā. Turklāt iespējams, ka krievu komiķiem nāksies spēlēt svešā laukumā, jo diez vai lietu uzņemsies Maskavas tiesa.