Dženiferas Anistones un Andželīnas Džolijas karš

Dženifera Anistone (Jennifer Aniston) un Andželīna Džolija (Angelina Jolie) jau nodēvētas par pazīstamākajām Holivudas sāncensēm – abas nespēj ciest viena otru, un viņas abas var saprast.

Dženiferas Anistones un Andželīnas Džolijas karš
Komentāri[39] 20.06.2008 08:04

Džolija Anistonei atvīla vīru – Holivudas siržu lauzēju Bredu Pitu (Brad Pitt). Arī Andželīnai ir savi iemesli ienīst Dženiferu.

Runā, ka Breds līdz pat šim ļoti silti izturas pret savu bijušo sievu, turklāt Anistonei ir lieliskas attiecības ar Breda māti. Tas izved Džoliju no pacietības, un ne reizi vien tādēļ pāra starpā izcēlušies strīdi.

Tagad abām sievietēm būs vēl viens iemesls cīnīties par līderību. Oktobra vidū uz lielajiem ekrāniem parādīsies divas filmas, vienā no kurām filmējusies Džolija, bet otrā - Anistone, ziņo Daily Mail.

Andželīna vēl pirms grūtniecības paspēja pabeigt savu darbu pie drāmas „Changeling”, bet Dženifera filmējusies romantiskā komēdijā „He’s Just Not That Into You”.

Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [39] ››
Komōōōn!! 17.08.2008 14:20
Pirms pāris nedēļām redzēju Anistones jaunākās fotkas - seksīguma ziņā vismaz šobrīd Anistone VIENOS vārtos iekabina kaulainajai Andželīnai!
Džolijai vairs tik vien ir kā brīnišķīgās acis un, lai cik arī neticami, bet kairinošās pašas DABIGAS lūpas!

Augums Anistonei viennozīmīgi ir sexīgāks!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss