Nikola Kidmena lepni demonstrējusi savu grūtnieces vēderu FOTO

Jau no paša sākuma Nikolai Kidmenai (Nicole Kidman) bija neliels grūtnieces vēderiņš, tāpēc viņas vēlmi padarīt to pamanāmāku var tikai saprast, ziņo Daily Mail.

Nikola Kidmena lepni demonstrējusi savu grūtnieces vēderu FOTO
Komentāri[26] 21.05.2008 07:58

Pagājušajās brīvdienās Nikola Kidmena, sava vīra Kīta Urbana (Keith Urban) pavadīta, bija devusies uz 43. gadskārtējo kantri mūzikas balvu pasniegšanas ceremoniju.

 

Nikolai, kurai ir divi adoptēti bērni no laulības laika ar Tomu Krūzu (Tom Cruise), šī grūtniecība ir sens sapņa piepildījums.

 

Pagājušajā nedēļā Nikola Kidmena Nešvilā tika manīta iepērkam grāmatas par bērnu gaidīšanu un audzināšanu. Grāmatā „Jūsu grūtniecība nedēļu pēc nedēļas” Kidmena rūpīgi izšķirstīja nodaļu „30 nedēļa”.

Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [26] ››
Leila 13.07.2008 16:01
Ziniet ko!, cilvēks savu garumu neizvēlas! Es neizvēlējos to, ka esmu pāri 180. Ko man tagad pakārties vai apaugt ar kompleksies? Netaisos.. Labi es apzinos, ka neesmu izdevīgākajā garumā, bet es droši vien negribētu būt arī 150 vai 160.. Cilvēka augums nenozīmē, ka viņš ir sliktāks nekā citi! Stulbie, stereotipiskie latvieši, nē vispār cilvēki! Šo lietu pat plastikas ķirurgi nevar novērst!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss