Žans Pols Belmondo atgriežas kino

Pilnīgi iespējams, ka tuvākajā laikā leģendārais franču kinoaktieris Žans Pols Belmondo (Jean-Paul Belmondo) atgriezīsies uz kinoekrāniem. Par to presei paziņoja aktiera sieva Netija Belmondo (Natty Belmondo).

Žans Pols Belmondo atgriežas kino
Komentāri[3] 01.08.2007 21:08

Filma, kurā kino leģenda plāno piedalīties, sauksies „Cilvēks un suns”. Tā būs itāļu režisora Vitorio de Sika (Vittorio De Sica) pazīstamās filmas „Umberto D”, kas iznāca uz ekrāniem tālajā 1952.gadā, rimeiks.

Jau tuvākajā laikā Žans Pols Belmondo varēs ķerties pie darba jaunajā filmā. Viņa pēdējais darbs bija filma „Amazone”, kas iznāca uz ekrāniem 2001.gada jūlijā. Pēc insulta, kuru viņš pārcieta 2001.gada augustā, viņam bija paralīze, kas pārņēma visu labo ķermeņa pusi un praktiski laupīja viņam kustību spējas. 2002.gada decembrī Belmondo apprecējās ar savu asistenti, ar kuru kopā nostrādāja trīspadsmit gadus, bet jau 2003.gada augustā viņš ceturto reizi kļuva par tēvu (tas ir 70 gados) –viņam piedzima meita Stella.

Interesanti, par to, kas attiecas uz gadiem – vecumu vai jaunību, tad pēc Belmondo vārdiem, to katrs uztver atšķirīgi. „Var būt „vecs jaunais” un „jauns vecais”. Vajag izmest no galvas savu vecumu un dzīvot tādu dzīvi, kādu vēlaties. Protams, vecums iedveš bailes, bet ja jūties formā, ja galva strādā –pasūti to slimību... Neticiet nekādām baumām, es vēl neesmu „izšāvis visu pulveri”,” teica Belmondo dažas dienas pirms savas slimības.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
I.T.Warpath 03.08.2007 13:20
Ja vēl tur - kāpēc ne?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss