Maikls Džeksons atspēko baumas par savu veselības stāvokli

Maikls Džeksons (Michael Jackson) atspēkoja baumas par to, ka sirgst ar noslēpumainu slimību un atrodas smagā stāvoklī, nosaucot tās par diskreditējošām un ļaunprātīgām.

Maikls Džeksons atspēko baumas par savu veselības stāvokli
Komentāri[7] 03.07.2007 20:24

Oficiālā paziņojumā Džeksona preses sekretāre paziņoja: „Džeksona kungs nav piekalts gultai un neiziet nekādu ārstniecības kursu, tai skaitā ar pretsāpju līdzekļiem. Viņš jūtas labi un nesen tikās ar saviem padomniekiem.”

Nesen izskanēja paziņojums, ka popkaraļa veselība strauji pasliktinājās. Dziedātāja tuvinieki, ieskaitot vecākus un māsu Dženetu (Janet Jackson), it kā vairākkārt panikā zvanīja uz palīdzības dienestu.

Ir sen jau zināms, ka dziedātājs jau sen nav vienaldzīgs pret alkoholu un stipras iedarbības medikamentiem. Tā vietā, lai ierakstītu jaunu albūmu, Džeksons visu laiku grimst depresijā un dzer vienu pilulu pēc otras, stāstīja ziņu avots.

Tuvinieki nolēma griezties pēc palīdzības pie Tomasa Mezero (Thomas Mezero), kurš aizstāvēja popkarali pēdējā skandalozajā procesā pedofilijas lietā un to vinnēja.

Mezero būtu jānovērtē dziedātāja fiziskais un morālais stāvoklis un jānosaka vai viņam ir vajadzīga ārstēšanās vai nē. Bez advokāta lēmuma, tikai uz tuvinieku lūguma pamata, ārsti Maiklam nemaz netuvosies.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
mikey 09.07.2007 21:39
maikls vienmeer buus pats labaakais... tie kas savaa dziivee vsp neko naw sasniegusi tagad kko dirs virsuu cilveekam kas savaa dziivee ir paarspeejis visus....!!!!!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss