Lolita Miļavskaja atzīstas, ka ir garīgi slima

Dziedātāja un teleprogrammu vadītāja Lolita Miļavskaja (Лолита Милявская) atklāti atzīstas, ka ir garīgi slima. Vēl jo vairāk – māksliniece to uzskata par vienu no savām labākajām rakstura īpašībām.

Lolita Miļavskaja atzīstas, ka ir garīgi slima
Komentāri[3] 14.03.2007 22:11

Uz jautājumu par to, kas ir Lolita, dziedātāja atbildēja: „Traka sieviete,” raksta „КП-Северный Кавказ”.

„Nopietni, par veselību to nosaukt nevar,” atklāti prāto zvaigzne. „Es esmu tik priecīga, ka man ir tāds psihiskais neveselīgums, nebeidzama ticība labajam, nebeidzama ticība tam, ka visi ir labi, ka katrā cilvēkā ir kaut kas pozitīvs. Daži saka, ka es esmu traka, bet mani priecē tas, ka es esmu traka tieši šajā virzienā.”

Un patiesi Lolita ļoti atšķiras no daudzām citām skaistā dzimuma pārstāvēm. Viņa piemēram, dod priekšroku neskaitīt vīra naudu un nevar ciest sieviešu žurnālus. Reiz paņēmusi tādus, paskatījusies un secinājusi, ka tur ir pilnīga nulle informācijas. Viņai tas neinteresē, viņai ir daudz kas cits ar ko nodarboties. Viņa nav lietu verdzene.

„Es esmu no tām sievietēm, kuras dzīvo par savu naudu,” atzīstas Lolita. „Es vispār nevaru ciest atkarību. Atkarība visu nogalina. Es nekad neesmu vēlējusies uzzināt, cik vīram ir naudās, kāds ir viņa kapitāls. Piemēram, lūk, gredzens, kuru man viņš uzdāvināja, es vēl līdz šim nezinu cik tas maksā un pat neinteresējos. Un lieliski jūtos.”

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
danuta 15.03.2007 18:06
loti forša sieviete, bez kompleksiem

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss